2020-04-30

Kosmetyki

Poczuj #ZEWCzystychRąk – Żel antybakteryjny do rąk ZEW for men

Nowość na miarę czasów w ofercie polskiej marki kosmetyków dla mężczyzn

 


Warszawa, 30 kwietnia 2020 r. – Marka ZEW for men w trybie ekspresowym stworzyła produkt, którego stosowanie ogranicza ryzyko zakażenia wirusami i bakteriami. Nowość od ZEW for men – Żel oczyszczający do rąk o działaniu antybakteryjnym – zawiera 60% etanolu, dzięki czemu skutecznie dezynfekuje, odkaża i czyści ręce bez użycia wody. Dodatkowo, część dochodu z jego sprzedaży przeznaczana jest na zbiórkę, która wspiera polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

 

 


Żel antybakteryjny do rąk to drugi produkt do zadań specjalnych, stworzony przez ekipę ZEW for men po wybuchu pandemii. Wychodząc naprzeciw najpilniejszym potrzebom Klientów w tym trudnym czasie, marka opracowała wyjątkową recepturę dezynfekującego mydła z dwoma składnikami aktywnymi - Mydła aseptycznego - a zaraz po nim Żelu.


Żel antybakteryjny do rąk ZEW for men zapewnia ochronę przed szkodliwymi zarazkami w każdych warunkach. Wysokie skoncentrowanie składnika aktywnego – 60% etanolu – gwarantuje skuteczną dezynfekcję, odkażenie i higienizację dłoni. Produkt działa antybakteryjnie i oczyszczająco bez konieczności użycia wody.


Specjalnie przygotowana formuła jest delikatna dla dłoni – odpowiednio dobrane składniki nie wysuszają skóry i są dla niej całkowicie bezpieczne, a także zapobiegają podrażnieniom oraz pielęgnują i odżywiają naskórek. Żel ZEW for men gładko się rozprowadza, szybko wchłania i nie klei rąk.


W czasach, gdy tak ważna jest właściwa higiena rąk, częściej sięgamy po środki dezynfekujące.


ZEW for men pamięta o potrzebach skóry wymagających ochrony, męskich dłoni – żel o pojemności 100 ml starcza na długo, bez konieczności dokupywania niepraktycznych opakowań, które szybko się kończą. Poręczna i wygodna w użyciu tubka idealnie sprawdzi się w trudnych warunkach. Jedna kropla wystarcza, aby zapewnić natychmiastową dezynfekcję, higieniczną czystość i długotrwałą ochronę dłoni, przy zapewnieniu uczucia komfortu skóry.


Właściwe oczyszczenie dłoni to jedna z podstawowych zasad profilaktyki zakażenia koronawirusem. Żel antybakteryjny ZEW for men to niezbędnik, który zawsze powinien znajdować się pod ręką każdego mężczyzny. Nawyk codziennego korzystania z żelu, zwłaszcza poza domem, staje się obecnie naturalny i oczywisty, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasz produkt miał skuteczne działanie dezynfekujące i jednocześnie wspomagał ochronę narażonej na podrażnienia skóry dłoni. – komentuje Marcin Mróz, Head of Sales ZEW for men.


Żel antybakteryjny to kolejny produkt, którego sprzedaż wspiera polską służbę zdrowia w walce z epidemią. Marka ZEW for men przeznacza 10% przychodu na zbiórkę siepomaga.pl/koronawirus.


Druga odsłona akcji #ZEWPomocySzpitalom


W tym trudnym czasie marki i firmy starają się w ramach swoich możliwości walczyć z epidemią. Dlatego ZEW for men w ramach drugiej odsłony akcji #ZEWPomocySzpitalom przekazuje żele antybakteryjne do rąk ratownikom medycznym i szpitalom, w podziękowaniu za ich niezwykłe poświęcenie w tym trudnym czasie. ZEW for men wspomogło m.in.: Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Grupę Ratownictwa PCK Olsztyn, Sosnowiecki Szpital Miejski, Narodowy Instytut Onkologii i Stowarzyszenie SARCOMA oraz Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu. Żele antybakteryjne zostały przekazane z myślą o zapewnieniu skutecznego oczyszczenia i komfortu skóry rąk personelu medycznego.


Zestaw ZEW Czystych Rąk


W najnowszej ofercie marki ZEW for men znajdzie się również Zestaw ZEW Czystych Rąk – niezawodny w trudnych warunkach, podręczny komplet, na który składają się aż dwie nowości ZEW for men o silnym działaniu bakteriobójczym i detoksykującym. Zestaw ZEW Czystych Rąk zawiera: Mydło aseptyczne ZEW for men ze srebrem koloidalnym i węglem drzewnym z Bieszczad i Żel antybakteryjny do rąk ZEW for men. Produkty zapakowane w praktyczny bawełniany woreczek z logo ZEW. W ramach akcji #ZEWPomocySzpitalom 10% ze sprzedaży Zestawu przeznaczane jest na zbiórkę na siepomaga.pl/koronawirus, która wspomaga polską służbę zdrowia w walce z epidemią.

Cena Żelu antybakteryjnego do rąk ZEW for men, 100 ml: 17,99 zł. Produkt dostępny jest w sklepie online marki na poczujzew.pl, w sieci perfumerii Douglas i Notino, w Zalando Beauty oraz u wybranych dystrybutorów, których pełna lista znajduje się na stronie poczujzew.pl w zakładce Punkty sprzedaży.

  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar