2020-03-25

Kolekcje ubrań

Poszukujesz nowych kolekcji sukienek? Sprawdź Molton.pl!

Po kilku latach życia w biegu może okazać się, że w szafie zostały same stare i już nieco nadszarpnięte zębem czasu sukienki. Zamiast więc tracić czas na kupowanie na raty, lepiej od razu zaopatrzyć się w całą kolekcję sukienek u jednego sprzedawcy. Dzięki temu z pewnością zaoszczędzi się na czasie, ale nie tylko na nim.

 

 Dlaczego warto całą kolekcję sukienek kupić na Molton.pl?


Kupując w jednym miejscu, będzie można bardzo dokładnie prześledzić wszystkie wchodzące w skład danej kolekcji egzemplarze – przede wszystkim nowe kreacje. Bardzo łatwo je tam znaleźć, bo wystarczy wejść w zakładkę o nazwie nowości i później kliknąć "sukienki". U tego sprzedawcy wszystkie suknie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów (np. z wiskozy, albo z lnu). Nie trzeba się więc obawiać, że jedne są lepsze gatunkowo od innych.

Wszystkie nowe suknie można obejrzeć na fotografiach. Każdą z nich prezentuje inna modelka. Dzięki temu można mieć już pewne wyobrażenie, jak dana kreacja będzie się później w praktyce na danej kobiecie prezentować. Warto również wiedzieć, że kupując ubrania przez Internet w ciągu 30 dni liczonych od dnia ich dostarczenia, można bez podawania żadnej przyczyny zwrócić. Dzięki temu nietrafioną sukienkę można bez problemu wymienić albo na inny rozmiar, albo na całkiem inny model.

Jak stworzyć swoją nową unikatową kolekcję sukienek?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę to, na jakie wyjścia będą one potrzebne. Warto więc od razu oszacować ile trzeba kupić sukienek na co dzień, ile do biura i na inne oficjalne wyjścia, a i ile będzie potrzebnych na różne wieczorne okoliczności, w tym także i eventy.

Później trzeba zastanowić się nad kolorystyką swojej nowej garderoby. W sklepie Molton suknie można kupić w  wielu różnych interesujących odcieniach, więc i z tym nie będzie najmniejszego problemu. Znajdą tam bowiem coś dla siebie miłośniczki ognistej czerwieni, spokojnego błękitu i intensywnej zieleni. Oczywiście fanki cekinów oraz połyskliwych sukni też będą w pełni usatysfakcjonowane.

Poza kolorem warto również zastanowić się nad fasonami. Opcji jest tu dużo. Do wyboru są sukienki krótkie i przylegające do ciała, krótkie, ale luźniejsze;  za kolano (rozszerzane ku dołowi) albo długie (do kostek). Podobnie wygląda kwestia związana z rękawami – można kupić egzemplarze z krótkimi i z długimi; do tego dochodzą jeszcze sukienki na ramiączkach.

Dekolty też występują w różnych wariantach – dekolt trójkątny typu „w serek”, typu „łódka”, tzw. podkoszulkowy albo „hiszpański”. Oznacza to, że znajdą coś dla siebie panie  zarówno o krótkich jak i o długich łabędzich szyjach.

Kilka ważnych wskazówek

Najważniejsze, żeby wybrana finalnie kolekcja sukienek była różnorodna. Unikniemy wówczas ryzyka, że większość kreacji będzie odbierana prze otoczenie jako bardzo do siebie podobne. Warto również zdecydować się na przynajmniej 1 lub nawet 2 modele bardziej ekskluzywne – takie, które sprawdzą się na różnego rodzaju wystawnych przyjęciach albopremierach (np. w teatrze). Taki dobrze przemyślany i zaplanowany wcześniej zakup, pozwoli w przyszłości zaoszczędzić wiele czasu i nerwów – szczególnie wtedy, gdy czasu mało, a trzeba się odpowiednio przygotować na kolejną ważną imprezę.

Więcej informacji znajdziecie na: https://molton.pl/nowosci/sukienka.html


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar