2020-03-15

KSIĄŻKA

Skandal, najgłośniejszy literacki coming out tego roku!

Zaraz po Blance Lipińskiej, najlepiej sprzedająca się autorka polskiej literatury erotycznej ujawnia prawdę o sobie. Pisarka znana dotychczas w czytelniczym świecie jako K.N. Haner od pięciu lat rozpala wyobraźnię tysięcy Polek. Jej książki wielokrotnie trafiały na szczyty list bestsellerów – na swoim koncie ma prawie 300 000 sprzedanych egzemplarzy. Do tej pory jej fanki nazywały ją „Królową Dramatów”, tymczasem ona przygotowała dla nich prawdziwy SKANDAL!

 Nadeszła pora na nowy rozdział w życiu K.N. Haner. 15 kwietnia w księgarniach pojawi się jej nowa książka z NOWYM wydawnictwem i pod WŁASNYM nazwiskiem. K.N. Haner to bowiem tylko pseudonim, pod którym skrywała się Katarzyna Nowakowska – dumna posiadaczka kobiecych kształtów, która z pisania uczyniła swój zawód. Kasia, kiedy nie pisze kolejnych książek – gotuje, gra w planszówki i zrzesza kobiety w Internecie.

Katarzyna Nowakowska dołączyła właśnie do jednego z najpopularniejszych wydawnictw – Burda Książki. Tu właśnie znalazła wsparcie i motywację, aby wreszcie spełnić swoje skryte marzenie – wydać książkę pod własnym nazwiskiem. Efektem tej współpracy jest powieść obyczajowo-erotyczna Skandal, która zadebiutuje na półkach księgarni już 15 kwietnia.

Katarzyna Nowakowska Fot. archiwum prywatne autorki

 Jesteście ciekawi, co o tej książce powiedziała K.N. Haner? „To najlepsza powieść, którą do tej pory napisałam!”

Kim są bohaterowie Skandalu Katarzyny Nowakowskiej?
ONA przyzwyczaiła się do spełniania oczekiwań innych.
ON zawsze dostaje to, czego chce.
ONA jest żywiołową, lubianą przez wszystkich córeczką tatusia milionera, która – gdy światła gasną – zamienia się w prawdziwą femme fatale.
ON jest wycofanym, gburowatym i nudnym angielskim arystokratą.
Na pierwszy rzut oka różni ich wszystko. Łączy? Niewytłumaczalne napięcie i… tajemnice. Ale czy wypada, żeby Julia uwiodła najważniejszego klienta swojego ojca?
Skandal wisi w powietrzu…

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar