2008-08-27

Torby

Na kółkach do szkoły

Ten wzór plecaka bije na Zachodzie rekordy popularności. Stare, klasyczne modele nie wytrzymały konkurencji mobilnych plecaków. Dlaczego? Wheeled Superbreak to połączenie trzech ważnych cech: wygody, swobody i elegancji.

Wygoda
Wheeled Superbreak oferuje rozwiązania, które do tej pory zarezerwowane były dla toreb podróżnych. Mowa o kółkach oraz o rączce do holowania. Szybko docenisz tę funkcjonalność zwłaszcza, gdy po zapakowaniu plecaka z książkami, jego waga przekraczać będzie 10 kg. Teraz wystarczy wyciągnąć rączkę, lekko pochylić plecak i wygodnie, bez wielkiego wysiłku i uszczerbku dla zdrowia, ciągnąć go za sobą. Oczywiście Wheeled Superbreak sprawdzi się nie tylko w roli plecaka szkolnego, ale doskonale zastąpi też klasyczną torbę podróżną. Możesz być pewna, że jego wygląd przyciągnie zazdrosne spojrzenia innych podróżnych. SwobodaRównie ważny jest fakt, że masz możliwość wyboru, w jaki sposób chcesz skorzystać z plecaka. Jeśli nie jest on przesadnie ciężki lub po prostu zamierzasz powrócić do bardziej tradycyjnej wersji, wystarczy wsunąć rączkę do środka, wyciągnąć schowane do tej pory szelki i założyć go na plecy. Dokonuj zmiany tak często, jak tylko chcesz, a dzięki temu nigdy nie znudzisz się swoim plecakiem.

Elegancja
Żywe, ale jednocześnie eleganckie wzory nie pozwolą Ci pomylić plecaka JanSport Wheeled Superbreak z żadnym innym. Mniej ekstrawaganckim osobom spodobaję się jednolite barwy. Jeśli cechujesz się większym temperamentem, sięgnij po modele ozdobione kwiatami lub kolorowymi kwadratami. Umiejętne zestawienie barw powoduje, że plecaki wyglądają lekko, ale jednocześnie bardzo dostojnie. Wheeled Superbreak to połączenie szyku i stylu, ze swobodą charakterystyczną dla młodych ludzi.JANSPORT WHEELED SUPERBREAK - SPECYFIKACJA

System "cichych" kółek
Wyciągana rączka do holowania torby
Chowane szelki, które pozwalają nosić torbę tak jak klasyczny plecak
Duża komora główna
Duża przednia kieszeń
30 lat gwarancji
Cena: 229,90 zł
Materiał: 600 D Poly
Waga: 2,5 kg
Wymiary: 51 x 34 x 25 cm
Pojemność: 28,7 litra

Komentarze (1)

tiara (2009-10-17 16:16:28)
opinia
mało plecaków i mało dziewczęce
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar