2008-08-26

Włosy

Energia we włosach

Preparaty do pielęgnacji z serii IMUNAL VOLUME ENERGY powstały z przeznaczeniem do włosów delikatnych, wrażliwych na czynniki zewnętrzne, wykazujących się niewielką sprężystością. Produkty IMUNAL VOLUME ENERGY nadają fryzurze objętości, nie obciążając jej.

Wchodzący w skład IMUNAL VOLUME ENERGY kompleks E3 to zespół trzech regenerujących substancji: kreatyny, glikozy oraz protein, który ma za zadanie wzmocnić wewnętrzną część włosa oraz pielęgnować ich zewnętrzną strukturę.

Ważnym składnikiem tej linii jest bambus. Zawiera on bardzo dużą ilość rozpuszczalnej krzemionki, dlatego uznawany jest za najbogatsze naturalne źródło krzemu. Wnika w strukturę włosów sprawiając, że stają się mocniejsze i bardziej błyszczące. Wyciąg z bambusa ma właściwości nawilżające, dzięki którym przestają być kruche i łamliwe.

Kosmetyki wchodzące w skład linii IMUNAL VOLUME ENERGY:

IMUNAL VOLUME ENERGY MOUSE – odżywka w piance do włosów delikatnych, z kompleksem E3 i wyciągiem z bambusa. Preparat zwiększa objętość włosów, nadaje połysk, odżywia. Chroni przed szkodliwym działaniem suszarki. Posiada właściwości utrwalające, które nie obciążają fryzury.
200 ml/58 złIMUNAL VOLUME ENERGY SPRAY – to odżywka w spray’u do włosów delikatnych. Witalizuje i wzmacnia wewnętrzną strukturę włosa. Stężone składniki odżywcze zawarte w spray’u działają błyskawicznie. Posiada właściwości pielęgnacyjne. Pozwala zwiększyć objętość fryzury.
150 ml/54 złIMUNAL VOLUME ENERGY SHAMPOO – szampon do włosów delikatnych z kompleksem E3 oraz bambusem zawiera kwas krzemowy, który działa wzmacniająco i regenerująco. Produkt nadaje włosom puszystość i blask. Sprawia, że łatwiej się rozczesują.
250 ml/38 złLinia IMUNAL VOLUME ENERGY to preparaty przeznaczone dla delikatnych włosów. Stosowanie serii produktów do włosów IMUNAL VOLUME ENERGY sprawia, że odzyskują równowagę i są pełne energii.

Wszystkie produkty z serii IMUNAL VOLUME ENERGY są do nabycia w salonach firmowych Kadus oraz innych renomowanych salonach fryzjerskich.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar