2007-02-15

ROZRYWKA

MIŁA NIESPODZIANKA

Wszyscy się zastanawialiśmy, czy będzie Shrek 3. Okazuje się na szczęście widzów, że będzie. Jest to bardzo miła niespodzianka, gdyż bajki te pokazują świat w bardzo ciekawy i pouczający sposób, a dorosły widz wiele może z nich wynieść, a przede wszystkim będzie się dobrze bawił, dzięki licznym odniesieniom w bajce do rzeczywistości, która często jest gorzka i może nawet przerażająca, a w oczach Shreka i Osła po prostu komiczna i przezabawna.

Film wchodzi do polskich kin 6 lipca i z pewnością po raz kolejny nas zaskoczy. Poza spodziewanym bajkowym miksem twórcy animacji przygotowali wiele ciekawych wątków. Dowiecie się między innymi: czym zaowocował związek Osła ze Smoczycą, co poza byciem księżniczką potrafią robić księżniczki oraz kto nowy pojawił się w rodzinie Shreka.

Shrek 3 W „Shreku Trzecim” Shrek i Fiona przejmują królewskie obowiązki. Szybko jednak odkrywają, że nie są stworzeni do panowania. W zasadzie najchętniej wróciliby na stare śmiecie. Tak powstaje pomysł znalezienia następcy tronu, który będzie w stanie godnie ich zastąpić. Idealnym kandydatem staje się siostrzeniec królowej Lilian, Książę Artie. Wraz z Osłem i Kotem w butach Shrek wyrusza w podróż, by odnaleźć buntowniczego Artiego i przekonać do objęcia tronu. W tym samym czasie przebiegły Książe z bajki przeprowadza w królestwie przewrót. Fiona organizuje ruch oporu.

Bardzo jesteśmy ciekawe jak wypadnie 3 część Shreka. Na razie nie pozostaje nic innego, jak tylko wyczekiwanie filmu w kinach.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar