2020-01-23

Twarz

TOP 3 kremów na noc

Jaki powinien być dobry krem na noc? Wszystko powinno być uzależnione od indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Niektóre panie zmagają się z przesuszoną skórą wymagającą dogłębnego nawilżenia, inne pragną spowolnić proces starzenia i wygładzić zmarszczki, jeszcze inne chcą dodać swojej cerze blasku i witalności. Przedstawiamy 3 najlepsze kremy na noc do pielęgnacji cery z różnymi potrzebami.

 

 

Nocne potrzeby skóry

Nie jest tajemnicą, że nocą skóra pracuje zupełnie inaczej niż za dnia. Dobry krem na noc nałożony przed snem sprawia, że o poranku budzimy się wypoczęci, a skóra jest miękka i promienna. Dzieje się tak dlatego, że podczas nocy komórki przechodzą intensywne podziały, a skóra pozbywa się toksyn. W tym czasie bardzo intensywnie wchłaniają się składniki aktywne zawarte w preparatach, dzięki czemu cera może się regenerować. Aby mieć więc pewność, że czas nocnego odpoczynku wykorzystujemy w 100%, warto wybrać krem na noc, w którego składzie znajdują się substancje nawilżające, odżywcze i regenerujące komórki skóry.

Dobry krem na noc – wybierz swój!

Szczególnie duży nacisk na nocną pielęgnację powinny kłaść panie w wieku dojrzałym, kiedy wartość czasu poświęcanego na dbanie o cerę jest na wagę złota. Dobry krem na noc dla cery dojrzałej to Revitalift Laser X3 od L’Oreal Paris zapewniający potrójne działanie: wypełnianie, wygładzanie oraz regenerację. Receptura kremu opiera się na substancji pro-Xylan, nazywanej także cząsteczką młodości, oraz na kwasie lipohydroksylowym. Zmarszczki są redukowane i wygładzane, skóra odzyskuje swoją sprężystość, a dzięki poprawie sprężystości wzmacnia się także bariera ochronna skóry. Kolejny dobry krem na noc to Liftactiv Supreme. Jest to produkt przeznaczony do pielęgnacji skóry bardzo suchej. Dodatek Ramnozy i wody termalnej z Vichy umożliwia dotarcie cząsteczek kremu do głębiej położonych warstw skóry i intensywne nawilżenie, co wspomaga walkę z pierwszymi zmarszczkami. Trzecia propozycja to także produkt marki L’Oreal Paris, a mianowicie krem Olejkowy Rytuał Nutri-Gold. To opcja dla pań chcących dodać swojej cerze blasku – dodatek olejków nawilża ją i wygładza, a także przywraca miękkość. Systematyczne stosowanie tego produktu pomaga utrzymać nawilżenie cery na odpowiednim poziomie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar