2020-01-23

TECHNOLOGIA

Małe AGD kuchenne – niezbędne wyposażenie każdej kuchni

Małe AGD to idealne uzupełnienie wyposażenia każdej kuchni. Przydatne roboty i inne sprzęty ułatwiają przygotowywanie dużych posiłków i drobnych przekąsek dla całej rodziny. Wyjątkowo praktyczne urządzenia, które warto mieć w kuchni, to na przykład: blender kielichowy, czajnik elektryczny oraz wyciskarka wolnoobrotowa. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 

 

Małe AGD to przydatne sprzęty, z których każdy może wybrać najlepsze urządzenie do swojej kuchni. Dzięki nim można szybko i sprawnie przygotowywać pyszne śniadania, zupy, aromatyczne sosy do mięs czy gęste soki warzywno-owocowe. Więcej o tych praktycznych akcesoriach przeczytasz na stronie: znamysieodkuchni.pl.


Blender kielichowy


Blender kielichowy to niezbędny sprzęt w każdej kuchni, który pomaga w przygotowywaniu przeróżnych potraw, koktajli czy przekąsek. Wybierając urządzenie, warto zwrócić szczególną uwagę na modele blenderów ze szklanym kielichem HotSafe+, dzięki któremu można miksować także gorącą zawartość, co świetnie sprawdzi się np. podczas przyrządzania pysznych zup kremów. Dodatkowo wysokiej jakości ostrza wykonane ze stali nierdzewnej poszatkują nawet najtwardsze warzywa, orzechy oraz mięso. Nowoczesne urządzenia posiadają także zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz miarkę w obudowie.


Czajnik elektryczny

Czajniki elektryczne są intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Nowoczesne modele, oprócz zaawansowanej technologii, cieszą również eleganckim designem, co w efekcie daje domowe urządzenie o wysokiej jakości pod wieloma względami. Chcąc kupić czajnik, warto zwrócić uwagę na funkcje, jakie dany model oferuje. Jedną z nich jest regulacja temperatury, dzięki której nie ma potrzeby każdorazowego doprowadzania wody do wrzenia. Wystarczy ustawić pożądaną temperaturę od 40 do 90 stopni Celsjusza, w zależności od potrzeby. Nowoczesne czajniki posiadają również funkcję automatycznego podtrzymywania temperatury, a także inne udogodnienia, takie jak m.in.: dotykowy panel sterowania, wyświetlacz LED, Safe Touch (funkcję, która minimalizuje ryzyko oparzenia się, dzięki systemowi podwójnych ścian) czy obrotową podstawkę 360 stopni.


Wyciskarka wolnoobrotowa do soku

Wyciskarka wolnoobrotowa to idealne urządzenie dla wszystkich miłośników soków owocowych i warzywnych. Świeżo wyciśnięty sok jest bogaty w witaminy i mikroelementy, a dodatkowo nie posiada cukrów, sztucznych barwników i konserwantów. Urządzenie doskonale sprawdzi się w każdym domu, zwłaszcza gdy mieszkają w nim również dzieci. Nowoczesne modele wyciskarek wolnoobrotowych są ciche, posiadają dotykowy panel sterowania oraz dwa rodzaje sit. Dzięki tym ostatnim można przygotowywać zarówno gęste i pożywne smoothie, jak i lekkie oraz aromatyczne soki z ulubionych warzyw lub owoców.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar