2020-01-21

Włosy

Trendy kolorystyczne na 2020 rok

Ombre, sombre, flamboyage – w 2020 roku powoli odchodzimy od modnych do tej pory wariacji na temat baleyage i stawiamy na zdecydowane kolory! Ale zanim zdecydujesz się na nowy kolor, pamiętaj o najważniejszym trendzie nadchodzącego sezonu – zadbane, zdrowe włosy!


Włosy kobiety są niezaprzeczalnie jej wizytówką. Dlatego co roku spędzamy u specjalistów długie godziny i wydajemy spore oszczędności, by cieszyć się piękną fryzurą każdego dnia. Jednak często zapominamy o tym, jak istotna jest domowa pielęgnacja, a odpowiednie produkty mogą zapewnić rewelacyjne efekty na dłużej! Zacznij od podstaw i zapewnij swoim włosom szampon, którego formuła będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Wybierając produkty przeznaczone do włosów zniszczonych możesz mieć pewność, że ich działanie będzie się skupiać przede wszystkim na dogłębnym odżywieniu i odbudowie ich struktury. Twoim włosom z pewnością przyda się także maska zapewniająca kompleksową pielęgnację – intensywne nawilżenie i rewitalizację, przywracająca włosom ich naturalną miękkość, sprężystość oraz blask! Jeśli zmagasz się z bardzo suchymi włosami, wypróbuj unikalne formuły zamknięte w profesjonalnych olejkach do włosów.

 

 SPRAWDŹ: L’ORÈAL PARIS ELSEVE TOTAL REPAIR SZAMPON REGENERUJĄCY: 14,99 ZŁ/400 ML ; L’ORÈAL PARIS BOTANICALS FRESH CARE ARNICA SZAMPON: 39,99 ZŁ/400 ML; GARNIER BOTANIC THERAPY MASKA 3W1: 19,99 ZŁ/300 ML; DESSANGE EXTREME 3 HUILES OLEJEK DO WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH I UWRAŻLIWIONYCH: 33,99 ZŁ/125 ML; GARNIER FRUCTIS GOODBYE DAMAGE 10W1: 24,99 ZŁ/400 ML.
 
A co z kolorem? Według ekspertów trendy w 2020 roku będą propagować przede wszystkim naturalność. Od kilku sezonów prym wiódł baleyage, jednak w dużo naturalniejszym wydaniu. Obecnie, włosy powinny być maksymalnie naturalne i nieprzerysowane, dlatego stawiamy na mocne, zdecydowane kolory, ale w stonowanej wersji. W tym sezonie na wybiegach największych domów mody królowały miodowe blondy i orzechowe brązy, jednak głębokie czernie i płomienne rudości nadal są bardzo mile widziane! Pamiętaj, że chociaż odpowiedni kolor jest niezwykle ważny, byś mogła czuć się pięknie i wyjątkowo, to najsilniejszym trendem nadal są… zdrowe włosy. Dlatego wybieraj produkty do koloryzacji, które oprócz pięknych barw, zapewnią Twoim włosom kompleksową ochronę i pielęgnację.

 

 SPRAWDŹ: GARNIER COLOR NATURALS PURE BLONDES: 15,99 ZŁ; GARNIER COLOR NATURALS CREAM&BERRIES: 15,99 ZŁ; L’ORÈAL PARIS AGE PERFECT: 37,99 ZŁ; L’ORÈAL PARIS PREFERENCE: 33,99 ZŁ.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar