2020-01-15

Perfumy

Wyjątkowe zapachy na zimę

L'OR DE SAY MY LOVE ORAZ L'OR DE SAY MY TREASURE

 

 

 

Perfumy to więcej niż ulubiony zapach, po których sięgamy z przyjemnością. Wybierając te właściwe kierujemy się wieloma czynnikami zaczynając od designu flakonu, a kończąc na dopasowaniu zapachu do naszego stylu i sposobu bycia. Perfumy mają poprawiać nam humor, przywoływać najlepsze wspomnienia ale przede wszystkim podkreślać wyjątkowość oraz charakter ich właścicielki. Tej zimy postaw na najbardziej niepowtarzalne zapachy zamknięte w prostych ale szykownych flakonach, które idealne dopasują się do Ciebie i staną się sprzymierzeńcami każdego zimowego dnia!
L'OR DE SAY MY LOVE


Co roku w lutym świętujemy dzień zakochanych. Dlaczego by więc nie celebrować miłości całą zimę albo i cały, okrągły rok? L’OR DE SAY My Love zamyka to wyjątkowe uczucie w butelce, dzięki czemu możesz mieć miłość już zawsze przy sobie. Zapach orientu połączony z nutami kwiatowymi jest elegancki i niezapomniany. W nutach głowy poczujesz gruszkę, czarną porzeczkę i włoską mandarynkę. Pomimo owocowego akcentu, zapach jest słodki, lekko kwiatowy dzięki czemu rozkocha w sobie niejedną kobietę. Heliotrop zawarty w nutach serca to kwiat o zapachu wanilii. Zestawiony z fiołkiem i lukrecją nadaje wodzie perfumowanej niepowtarzalności. Zaś bazowe nuty paczuli, wanilii i karmelu idealnie współgrają z zimowymi, magicznymi momentami. Tej zimy postaw na prawdziwą miłość - L’OR DE SAY My Love - która swoją wyjątkowością otuli Cię nawet w najchłodniejsze dni.
L'OR DE SAY MY TREASURE


L'OR DE SAY My Treasure to prawdziwy, zimowy skarb zamknięty w butelce o kolorze złota i skrywający zapach łączący kwiatową, orientalną, a zarazem owocową woń. Mandarynka i kwiat pomarańczy z nuty głowy, połączone z irysem, śliwką i jaśminem w nutach serca, rozbudzą Twoje drogocenne zmysły. Ta kompozycja swoją wyjątkowość zawdzięcza bazowym nutom piżma, paczuli i pralin. L'OR DE SAY My Treasure to zapach niezwykły i tajemniczy. Z łatwością sprawi, że poczujesz się niesamowicie pewna siebie. Noś zapach L'OR DE SAY My Treasure i ciesz się każdą skąpaną w nim chwilą.
Obydwa wyjątkowe zapachy L’OR DE SAY My Love oraz L’OR DE SAY My Treasure dostępne są w salonach ORSAY, w aplikacji oraz na orsay.com
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar