2020-01-12

Pielęgnacja ciała

LaQ łączy pokolenia w Dzień Babci i Dziadka

Czy prezent z okazji dnia Babci i Dziadka może być oryginalny? Tak. Marka LaQ znana z odważnej komunikacji oraz wegańskich składów przygotowała dwa wyjątkowe limitowane zestawy kosmetyków specjalnie na tę okazję! Dzięki nim wprowadzimy seniorów rodu w świat najnowszych trendów, a przy tym pomożemy im zadbać o skórę, dostarczymy chwili relaksu i sprawimy przyjemność.
 Zestaw dla babci


Kosmetyki cieszą kobietę niezależnie od jej wieku, o czym doskonale wiedzą w marce LaQ. Właśnie dlatego z okazji Dnia Babci marka proponuję przepiękny różany zestaw. Babcia znajdzie w nim ręcznie wykonane mydło glicerynowe o zapachu róży damasceńskiej. Dzięki swojej wegańskiej recepturze bogatej w masło shea, masło kakaowe oraz masło mango pomoże ono babci wypielęgnować dłonie. W zestawie znajdzie także różaną kulę kąpielową wzbogaconą masłem shea, olejem ze słodkich migdałów oraz "witaminą młodości" E. Zatopione w kuli prawdziwe róże dopełniają efektu wizualnego. Oto sposób na aromatyczną, relaksującą kąpiel, która nawilży także skórę!

A co dla dziadka?


Marka pomyślała także o zestawie, który ucieszy każdego mężczyznę. Znajdziemy w nim także kulę do kąpieli - oczywiście w wersji męskiej pachnącej niczym ekskluzywne perfumy. Wzbogacona masłem shea, witaminą E oraz olejem ze słodkich migdałów pomoże zadbać o skórę, a dodatek węgla aktywnego skutecznie ją oczyści. W zestawie znajdziemy także zabawne mydełko w kostce z bestselerowej serii z dzikiem. Jak poprzednie elementy serio mydło dziko pachnie, a zawarte w nim szlachetne masła - shea, kawowe oraz mango - sprawiają, że jest idealne do mycia twarzy, ciała i rąk, a także ... do golenia! Właśnie w tym zestawie ma ono swoją premierę.

Sugerowana cena zestawu dla babci: 26 pln

Sugerowana cena zestawu dla dziadka: 25 pln


do nabycia na www.laq.pl

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar