2019-12-23

Twarz

Medycyna estetyczna w służbie pięknego wyglądu

W jaki sposób może Ci pomóc?
Piękna, promienna i zdrowa skóra jest marzeniem wielu osób walczących z niedoskonałościami. Codzienne złe nawyki żywieniowe, ciąża, uwarunkowania genetyczne i wpływ czynników atmosferycznych sprawiają, że skóra nie zawsze prezentuje się perfekcyjnie. Jakich możliwości dostarcza medycyna w zakresie leczenia rozstępów, przebarwień, a także trwałego usuwania niechcianego owłosienia?

 


Biodermogeneza – czym jest i w jaki sposób może Ci pomóc?

Wśród nowoczesnych metod leczenia rozstępów znajduj się biodermogeneza, która polega na wykorzystaniu synergii pola elektromagnetycznego i elektrostymulacji z próżnią, co w połączeniu z kosmetykami pozwala zdecydowanie ograniczyć widoczność rozstępów. Kobiety, bo to one są najczęstszymi pacjentkami gabinetów urody i klinik medycyny estetycznej, zauważają poprawę napięcia skóry, poprawę nawilżenia skóry, redukcję cellulitu wiotkiego oraz ograniczenie oznak starzenia się skóry. Szereg korzyści, jakie płyną z biodermogenezy, czyni tę innowacyjną metodę najczęściej polecaną dla pacjentek zmagających się z cellulitem. Przed przystąpieniem do zabiegu należy przejść konsultację lekarską, która wykluczy występowanie przeciwwskazań do zabiegu. Więcej informacji na temat możliwości leczenia rozstępów znajduje się na stronie internetowej https://esteticanova.com.pl/zabieg/biodermogeneza-leczenie-rozstepow-127.


Skuteczna i trwała depilacja laserowa – radość z gładkiej skóry
Wraz ze wzrostem możliwości medycznych urządzenia służące do depilacji laserowej dostarczają coraz mniej dyskomfortu pacjentkom. Szczególnie polecany dla kobiet marzących o gładkiej skórze i pozbyciu się raz na zawsze niechcianego owłosienia jest laser diodowy Mediostar Next Pro. To innowacyjne urządzenie pozwala osiągnąć wymarzone i – co ważne – trwałe efekty. Na cztery tygodnie przed zabiegiem pacjentka nie powinna wyrywać owłosienia, gdyż wiązka lasera działa na cebulki włosa. Depilacja jest całkowicie bezpieczna dla organizmu i nie wywołuje skutków ubocznych. Więcej na ten temat przeczytasz na stronie https://esteticanova.com.pl/zabieg/bezbolesna-depilacja-laserowa-mediostar-next-pro-131.


W jaki sposób raz na zawsze pozbyć się nieestetycznych przebarwień?
Powstają na skutek hormonu lub działania słońca. Przebarwienia, bo o nich mowa, bywają kłopotliwe i szpecące. Na szczęście można dziś sobie z nimi skutecznie poradzić, udając się na zabieg z wykorzystaniem Perfect Derma Peel – na przykład ten oferowany przez Esteticanova https://esteticanova.com.pl/zabieg/perfect-derma-peel-leczenie-przebarwien-120.


Zabieg ten najpierw wykonuje się w gabinecie lekarskim. Drugi etap leczenia przebywa w warunkach domowych, za pomocą otrzymanych kosmetyków przeznaczonych specjalnie do tego celu.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar