2019-12-06

Pielęgnacja ciała

Idealny prezent na Mikołajki?

Mikołajki to wyjątkowy czas nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Nasze wspomnienia i przyzwyczajenia z dzieciństwa sprawiły, że nadal cieszymy się na myśl o tym dniu i z radością planujemy jaki upominek wręczymy naszym najbliższym. Do najpopularniejszej grupy prezentów mikołajkowych należą m.in. kosmetyki oraz przydatne akcesoria, które idealnie sprawdzą się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn.


Zestawy świąteczne stanowią świetne rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie zdecydować się na jeden, konkretny prezent. Ponadto dają możliwość zakupienia wielu produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli wiemy, że mamy wśród najbliższych fanów poszczególnych marek, zestaw świąteczny na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

 


Polecamy: Arbonne zestaw do stóp Pampermint® 188 zł, Avene pielęgnacja ciała avene body 85,50 zł, L’oréal Skin care zestaw hyaluron Specialist 59,99 zł, L’oréal Makeup zestaw Twoje spojrzenie – warte milionów  59,99 zł, Maybelline zestaw Efekt Wachlarza Rzęs 39,99 zł, Nuxe zestaw Prodigieux® 136 zł.


Produkty pielęgnacyjne stanowią znaczący procent kupowanych prezentów mikołajkowych. Popularne są zwłaszcza te, w limitowanych odsłonach, wyróżniające się świątecznym zapachem czy opakowaniem. Kupując je, mamy pewność, że nasi najbliżsi będą zadowoleni z prezentu.

 


Polecamy: Arbonne Shea Butter płyn i balsam do ciała 180zł/476 ml, Barwa barwy harmonii cedar wood olejek pod prysznic i do kąpieli 440ml/49,90 zł, La Prairie Platinum Rare Cellular Life-Lotion 115ml/ 2606 zł, PAT&RUB BY KINGA RUSIN scrub do ciała linia żurawinowa 500g/89 zł, ZO SKIN HEALTH Radical Night Repair 60ml/ 729 zł.


Dysponując większym budżetem, możemy zakupić akcesoria bądź gadżety pielęgnacyjne, które nie tylko pięknie wyglądają, ale również są praktyczne. Warto wcześniej podpytać naszych najbliższych o ich preferencje, aby prezent na pewno zaspokoił ich potrzeby.

 


Polecamy:
Dafi butelka termiczna 490ml 64,90zł/szt, Foreo Perfect Picture LUNA fofo + delikatna pianka oczyszczająca 399 zł/szt.


Kupując prezenty na mikołajki, nie można zapomnieć o naszych kochanych pupilach.


Z roku na rok powiększa się oferta prezentów dedykowanych zwierzętom, ze względu na rosnącą popularność obdarowywania ich upominkami. Dostępne są nie tylko smakołyki i zabawki, ale również kosmetyki pielęgnujące.

 


Polecamy:
Barwa Pet Shampoo 400ml/14,99 zł.


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar