2019-11-28

ROZRYWKA

Chcesz spędzić niezapomniane Mikołajki

Tagi: imprezy

6 grudnia nie zawiedzie nikogo, kto kocha zabawę w towarzystwie dobrej muzyki. Na liście mikołajkowych imprez znajdują się koncerty odpowiadające gustom nie tylko osób młodych wiekiem. W ten grudniowy wieczór w Poznaniu będzie można zobaczyć jednego z najpopularniejszych polskich raperów. W Zielonej Górze zagrają gwiazdy polskiej muzyki pop. Z kolei w Zabrzu odbędzie koncert kultowej grupy muzycznej wykonującej trash metal.

 


 

 

Poznańskie poruszenie – impreza nie tylko dla licealistów

Creative Events i Deus Events szóstego grudnia w piątek organizują kolejny event w poznańskim klubie Poruszenie. Wydarzenie przeznaczone jest głównie dla osób w wieku licealnym. Impreza otwarta jest jednak dla wszystkich – organizatorzy zapraszają każdego, kto szuka dobrej zabawy w mikołajkowy wieczór.

Mikołajki w Zielonej Górze

Najbliższe imprezy organizowane z okazji Mikołajek nie ominą także mieszkańców Zielonej Góry. 6 grudnia w hali MOSIR odbędzie się koncert 2 Tribute to. Impreza ta ma na celu upamiętnienie nieżyjących już zagranicznych sław muzycznych. Podczas spotkania dziesięciu polskich artystów odda hołd takim osobom, jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury czy John Lennon. Wydarzenie to zamyka serię 12 koncertów organizowanych w największych halach widowiskowych w Polsce. Tylko pierwsze sześć spotkań zgromadziło na widowniach ponad 30 tys. osób. 6 grudnia to niepowtarzalna okazja, by po raz ostatni doświadczyć widowiska z udziałem Justyny Steczkowskowskiej, Kasia Kowalskiej, Anny Wyszkoni, Kasi Cerekwickiej, Haliny Mlynkovej, Kasi Moś, Igora Herbuta, Krzysztofa Cugowskigo, Andrzeja Piasecznego oraz Janusza Radka.

 

 

Trash metal w Zabrzu

6 grudnia to z kolei okazja, by móc posłuchać na żywo trash metalu. W mikołajkowy wieczór w klubie muzycznym CK Wiatrak w Zabrzu zawita zespół Kat & Roman Kostrzewski. Jest to trash metalowa polska grupa muzyczna powstała w 2004 roku z inicjatywy Romana Kostrzewskiego i perkusisty zespołu Kat Ireneusza Lotha. Wydarzenie jest częścią trasy koncertowej promującej najnowszy album grupy, zatytułowany „Popiór”. Repertuar koncertu nie ogranicza się jednak wyłącznie do najnowszych kawałków. Miłośnicy trash metalu, którzy zdecydują się wybrać na koncert, usłyszą również kompozycje ze starszych płyt. Kat & Roman Kostrzewski zagra utwory z takich albumów, jak 666, Oddech Wymarłych Światów, Bastard czy Róże Miłości Najchętniej Przyjmują Się Na Grobach.


 

Rap koncert w Poznaniu

Na tym się jednak nie kończy. Mikołajowy wieczór jest pełen niespodzianek. Z tej właśnie okazji w poznańskim klubie Tama zawita Paluch. Hiphopowy koncert promuje najnowszy album rapera pod tytułem „Czerwony Dywan”. To już trzynasty solowy album w wydaniu poznańskiego muzyka. Tematyka utworów najnowszej płyty skoncentrowana jest wokół świata showbiznesu oraz powszechnej potrzebie zwrócenia na siebie uwagi, dotyczącej nie tylko artystów, ale także całego współczesnego pokolenia wychowywanego przez Internet. Mikołajki zapowiadają się tego roku bardzo ciekawie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar