2019-11-01

Perfumy

Nowy zapach marki KILIAN

Nowy zapach marki KILIAN
dołącza do przepełnionej atmosferą zabawy i flirtu kolekcji zapachów MY KIND OF LOVE

 Wprowadzona na rynek w ubiegłym roku, jako kolejny etap podróży marki KILIAN w ramach jego niekonwencjonalnego podejścia do perfum, MY KIND OF LOVE to kolekcja odważnych i smakowitych francuskich kompozycji. Podczas jej premiery zaoferowano pięć zapachów, z których każdy jest śmiałym manifestem, zabawą w ‘prawdę lub wyzwanie’, dzięki której możesz kochać na swój własny sposób.


PRINCESS I DON’T NEED A PRINCE BY MY SIDE TO BE A PRINCESS
KISSING KISSING BURNS 6.4 CALORIES A MINUTE. WANNA WORKOUT?
BOYS BAD BOYS ARE NO GOOD BUT GOOD BOYS ARE NO FUN
ADULTS LET’S SETTLE THIS ARGUMENT LIKE ADULTS, IN THE BEDROOM, NAKED
MADLY IN LOVE YES I WAS MADLY IN LOVE BUT THAT WAS YESTERDAY

 


 

A teraz dołącza do nich:


AFTER SUNSET FUN THINGS ALWAYS HAPPEN AFTER SUNSET

Ta nowa kompozycja posiada tę samą olfaktoryczną strukturę ‘simplex’ charakterystyczną dla wszystkich perfum z kolekcji MY KIND OF LOVE. Dlatego też — tak jak ich nazwy — wywołuje ona natychmiastowe wrażenie, ale jednocześnie skrywa w sobie jeszcze coś więcej.


Kilian Hennessy, założyciel oraz dyrektor kreatywny marki KILIAN, wyjaśnia: “Simplexity to idea połączenia prostoty i złożoności. Chciałem, aby ta kolekcja otrzymała wielowymiarowe nuty i akordy, z których słynę, ale tym razem, aby zostały one zbudowane wokół kluczowego składnika, który jest niezwykły, zaskakujący i natychmiast rozpoznawalny.”


Podczas całej zabawy oczekuj tego, co nieoczekiwane, gdyż nawet flakon skrywa w sobie coś więcej niż się nam na pierwszy rzut oka wydaje. Ta mała bomba uwodzenia zainspirowana nowoczesną sztuką, jest zarówno mini rzeźbą jak i odważną deklaracją. Chwyć flakon za kulę wykonaną z ciężkiego szkła, zrywając tym samym z tradycyjnym podejściem do flakonów, a następnie zdejmij stanowiący jego podstawę kwadratowy cokół i rozpyl wokół natychmiastową seksowną woń.   


Na cokole czarnego flakonu widnieje, graficznie zaprezentowana w kolorze lśniącej czerwieni szminki oraz złota, zabawna wypowiedź.


Bądź uwodzicielem w swoim własnym stylu, kochaj tak, jakbyś nie miał nic do stracenia. Deklaracja czy wyzwanie … czemuż by nie jedno i drugie jednocześnie, dopóki jest to twój własny rodzaj miłości!


AFTER SUNSET FUN THINGS ALWAYS HAPPEN AFTER SUNSET

Dzień się już skończył i zapadła noc. Chłopcy i dziewczęta, nadeszła pora na zabawę.
AFTER SUNSET to zapach stworzony, aby podkręcać czas oczekiwania i rozkręcić małą imprezkę. Jego inspirację stanowiły te niesamowite chwile wyczekiwania na nadchodzącą noc, kiedy dzień ma się już ku końcowi i powoli zapada zmrok.


Skomponowany jak świeży, owocowy i pobudzający olfaktoryczny koktajl, zapach AFTER SUNSET uosabia początek dobrej zabawy: w blasku ostatnich promieni zachodzącego słońca, na chwilę zanim zapadnie noc, bezpośrednio przechodząc do tego odurzającego momentu, w którym hasło ‘pracuj ciężko’ zamienia  się w ‘baw się intensywnie’.


Kilian Hennessy wraz z francuską kreatorką perfum Calice Becker przygotowali kompozycję, dzięki której łatwo jest się zatracić w wieczornej przygodzie: do naszego zmysłu powonienia dociera mieszanka świeżo zebranych ziół, z których sporządzono koktajl, podczas gdy odrobina syropu z czarnej porzeczki wprowadza poczucie spokoju, przechodząc następnie do smakowitego serca śliwki liczi. W pełni nowoczesna atmosfera zapachu AFTER SUNSET staje się jeszcze bardziej zmysłowa dzięki nutom piżma, róży i paczuli, kiedy noc wygrywa swoje ostatnie akordy.


Zrelaksuj się, puść oko do barmana i skosztuj AFTER SUNSET.


Od tej chwili nocna eskapada nabiera tempa.


Rekomendowana cena detaliczna


EAU DE PARFUM - 7,5ml spray 99 PLN
EAU DE PARFUM - 30ml spray 275 PLN
EAU DE PARFUM - 50ml spray 389 PLN
EAU DE PARFUM - 100ml spray 510 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar