2019-09-23

Twarz

Przebarwienia - niechciane pamiątki po lecie

Letnia ekspozycja skóry na słońce może powodować pojawienie się na niej przebarwień. Owe plamy słoneczne powstają na skutek miejscowego wytworzenia barwnika w wyniku działania promieni słonecznych i są niechcianą pamiątką po wakacjach. Na szczęście istnieją skuteczne sposoby na ich zniwelowanie - zabiegi oferowane przez specjalistyczną klinikę Medistica.com.pl.

 

 

Laser DISCOVERY PICO - precyzja i bezpieczeństwo
 


Przebarwienia na skórze można skutecznie usunąć podczas zabiegu wykorzystującego laser DISCOVERY PICO, który jest niezwykle precyzyjny i bezpieczny. Laser bazuje na efekcie fotoakustycznym, przez co nie narusza tkanek sąsiadujących z obszarem objętym jego oddziaływaniem. Zabiegi laserem DISCOVERY PICO polecane są do usuwania nie tylko plam słonecznych, ale również:


- tatuaży,
- blizn,
- rozstępów;
- makijażu permanentnego.
 


Peeling kawitacyjny - perfekcyjna kondycja skóry


Z niechcianymi plamami na skórze doskonale radzi sobie również regularnie wykonywany peeling kawitacyjny. Zabieg ten jest delikatny i bezbolesny, a zapewnia skórze perfekcyjną kondycję. Idealnie odświeża skórę i sprawia, że jej codzienna pielęgnacja jest bardziej efektywna. Podczas peelingu martwy naskórek ulega rozpadowi odsłaniając tym samym młodszą warstwę skóry. Po peelingu kawitacyjnym skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Jest gładka i pełna blasku, a do tego wolna od przebarwień.


Warto jednak pamiętać, że zabieg ten nie może być wykonywany między innymi u kobiet w ciąży oraz osób:


- z niewydolnością krążenia czy posiadających rozrusznik serca;
- chorujących na padaczkę, nowotwory lub osteoporozę;
- zmagającymi się z zakażeniem skóry.


Ekspresowe dotlenienie skóry z GeneO+


W ofercie kliniki Medistica znajduje się zabieg GeneO+, dzięki któremu skóra staje się doskonale dotleniona, rozjaśniona i odmłodzona. Podczas zabiegu tlen uwalniany jest do tkanek, co zapewnia im ekspresowe dotlenienie. Ponadto zabieg ten delikatnie złuszcza martwy naskórek, co czyni skórę niezwykle gładką i oczyszczoną. W zależności od potrzeby podczas zabiegu aplikowane są również aktywne substancje takie, jak:


- kwas hialuronowy,
- retinol,
- olej z owoców dzikiej róży,
- stabilna forma witaminy C.

Na plamy słoneczne polecana jest wersja NeoBright zabiegu GeneO+, która rozjaśnia i rozświetla skórą i doskonale radzi sobie z tego typu niechcianymi pamiątkami po lecie.
 


Osocze bogatopłytkowe - idealny koloryt skóry


Wskazaniem do mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Magellan są między innymi przebarwienia na skórze. Zabieg ten wykorzystuje naturalne zdolności regeneracyjne organizmu i jest w pełni bezpieczny i bardzo dobrze tolerowanym przez pacjentów. Dodatkową jego zaletą jest to, że nie wymaga rekonwalescencji.

Dowiedz się więcej https://medistica.com.pl/dermatologia-estetyczna/osocze-bogatoplytkowe/

Podczas zabiegu wykorzystywane jest osocze pacjenta, pobierane z jego krwi i wprowadzane w skórę za pomocą igieł iniekcyjnych w celu odbudowy uszkodzonych komórek. Dzięki mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Magellan, wykonywanej w klinice Medistica, skóra staje się doskonale ujędrniona i odzyskuje swój naturalnie piękny koloryt bez przebarwień.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar