2007-02-13

PLOTKI

POTĘGA MIŁOŚCI...

Zbliżają się Walentynki – święto zakochanych, przez niektórych znienawidzone, przez innych uwielbiane, gdyż wtedy można okazać tej najdroższej osobie, jak bardzo się ją kocha. Kilka dni przed Walentynkami miłość jest wszędzie: na wystawach sklepowych, na stronach internetowych, na klatce, na ogłoszeniach, reklamach… po prostu wszędzie. Tak… tam też dociera…tam też jest obecna…miłość też jest w Hollywood.

Gazeta „Gala” przedstawiła bardzo ciekawy ranking. Popatrzmy…

Piękni…
Kto ich nie zna… wszyscy. Tysiące kobiet wzdychają do niego, tysiące mężczyzn podziwiają jej urodę, usta i zgrabne, niezwykle kobiece ciało pokryte licznymi tatuażami. Jego uśmiech oczarowuje z ekranu, talent aktorski sprawia, że staje się coraz bardziej popularny, gust i styl dodają mu smaku, po prostu bóg seksu dla wielu kobiet na świecie. Nic więc dziwnego, że to właśnie tę parę można uznać za najpiękniejszych. Byli w innych związkach, ale zawsze przyciągała ich do siebie jakaś tajemnicza siła. Wystarczył jeden telefon producenta filmu "Mr. & Mrs. Smith" i nic już nie mogło powstrzymać nieuniknionego wybuchu uczuć. Brat zagrał w tym filmie tylko z powodu Angeliny. Czyżby miłość aż tak nimi zawładnęła? Najwidoczniej tak. Teraz najpiękniejsza para chce się skupić na sobie, na swoim związku oraz dzieciach.

Bogaci…
Kate Capshaw i Steven Spielberg to natomiast najbogatsza para i to bez dwóch zdań. Ich majątek szacowany na 2,8 miliarda dolarów budzi zazdrość w całym Hollywood. Jednak jego właściciele wciąż czerpią radość z najprostszych przyjemności. Domowe posiłki przedkładają nad wykwintne kolacje w restauracjach. Jest tylko jedna rzecz, na którą Steven Spielberg nigdy nie skąpił pieniędzy - biżuteria dla Kate. Urodziny żony i kolejne rocznice ślubu to okazje do wydania jeszcze jednego miliona na kolię z brylantami. Która z nas by tak nie chciała?

Drodzy…
Ich ślub był niesamowitą sensacją. Wzbudził wiele kontrowersji, bo kto by pomyślał, że tak piękna Catherine Zeta Jones może poślubić, a o zakochaniu się to już w ogóle nie powinno być mowy, o wiele lat od siebie starszego, niegrzeszącego urodą Michaela Douglasa? Jak to możliwe? Pojawiały się pytania, dlaczego to zrobiła, gdzie jest haczyk… A jednak miłość zwyciężyła i nadal są razem, mają dzieci i Michael podobno świata nie widzi poza swoją żoną, która częściowo potrafiła go wyleczyć z uzależnienia od seksu. Są prawdziwymi królami życia. Wszystko muszą mieć najdroższe, choć trzeba przyznać, że umieją też dobrze zadbać o swoje finanse. Należą do ścisłej finansowej czołówki Hollywood. Ich ślub 18 listopada 2000 roku kosztował rekordową sumę: trzy miliony dolarów. Panna młoda miała na sobie piękną kremową suknię, wartą dwieście tysięcy dolarów, projektu Davida Emanuela (przyjaciela księżnej Diany). Ich małżeństwo jest doskonale działającą maszynką do robienia pieniędzy. Michael ma fantastycznie prosperującą firmę produkcyjną. Nie musi nawet grać w filmach, żeby zarabiać 30 milionów dolarów rocznie. Catherine nie pozostaje w tyle. Za film dostaje 20 milionów i występuje w reklamach. Za promowanie sieci T-Mobile zgarnęła ostatnio rekordową sumę 16 milionów dolarów.

Stylowi…
O nich też jest cały czas głośno. On - David Beckham - niezwykle przystojny, ona - Victoria Beckham - zapamiętana z zespołu, na który kiedyś był wielki bumm. Zawsze piękni, zawsze wystrzałowi, oboje idealnie ubrani, zawsze maja swój styl. Dobrze wiedzą, co na siebie włożyć i gdzie pójść, żeby było o nich głośno. Najsłynniejsza brytyjska para jest już ikoną stylu. Nic dziwnego, skoro nie opuszczają żadnego pokazu mody. Przyjaźnią się z włoskim projektantem Robertem Cavallim, z którym żeglują po Morzu Śródziemnym. Publicznie deklarują, że gdyby nie ubrania duetu Dolce & Gabbana, nie wiedzieliby, co na siebie włożyć, a ostatnio promują także własne perfumy Intimately. David i Victoria są jak idealna, dwuosobowa firma, która już wkrótce zmieni swój adres. Wiosną przeniosą się z Londynu do słonecznego Los Angeles. I wtedy całe Hollywood będzie się ubierało tak jak oni.

Zakochani…
O tej parze było słychać wszędzie i nadal jest o nich głośno we wszystkich mediach. Wieczne spekulacje, kochaja się czy nie… o co im chodzi… był ślub czy go nie było… czy Tom Cruise oszalał i więzi piękną Katie Holmes bo jest tak o nią zazdrosny? Mnóstwo spekulacji, najczęściej żadnych wyjaśnień. Razem wyglądają prześlicznie, a miłość po prostu od nich emanuje. Tom całuje Katie wszędzie i przy każdej okazji, to widać, po prostu ją kocha, a może to wszystko na pokaz?

Wierni…
Ich na ekranie można zobaczyć już od zawsze, są z nami tak długo, że nawet nie można już sobie przypomnieć kiedy zaczęliśmy ich oglądać. Melanie Griffith i Antonio Banderas poznali się w 1995 roku na planie ich wspólnego filmu "Zbyt wiele". Prasa nie wróżyła im żadnej przyszłości z powodu różnicy wieku i odmienności temperamentów. Para wzięła cichy ślub rok później. Dzisiaj uchodzą za najlepszą i najwierniejszą parę w Hollywood. Może dlatego, że zachowują dystans do filmowego świata? Zawsze kiedy mają go dosyć, zaszywają się w hiszpańskiej posiadłości i rozkoszują się śródziemnomorską atmosferą.

Najdłużej…
Państwo Connery – Sean i Micheline Connery. Gdy Sean odchodził na emeryturę, zadano mu pytanie, czy nie jest mu smutno. Aktor nie wahał się z odpowiedzią ani sekundy, powiedział, że w końcu będzie mógł poświęcić cały swój czas najukochańszej żonie. Kiedy poznali się ponad trzydzieści lat temu, nikt nie dawał szans ich związkowi, a nadal są razem. To się nazywa miłość .

Szaleni…
Kate Moss i Pitt Doherty to najbardziej szalona para Hollywoodu. Nikt nie umie się tak bawić jak supermodelka Kate Moss i wokalista punkowej grupy Babyshambles Pete Doherty. Choć na drodze do szczęścia stanęła im niejedna afera narkotykowa i niejeden pobyt na odwyku, zakochani po prostu nie mogą bez siebie żyć! Kłócą się i rozstają, ale i tak po kilku cichych dniach stęsknieni padają sobie w ramiona. Podczas 33. urodzin Kate w londyńskim klubie Boogaloo muzyk wszedł na stół, rozebrał się i specjalnie dla niej zaśpiewał "Happy Birthday". Choć zakochani dementują wszystkie plotki na temat ślubu, który rzekomo wzięli w styczniu w Tajlandii, znajomi pary są przekonani, że już wkrótce powiedzą sobie sakramentalne "tak".

Tak właśnie wygląda najpiękniejsze uczucie w Hollywood – mieście marzeń wielu ludzi śniących o karierze aktora. Czy miłość tam, jest lepsza niż ta nasza, zwykła tutaj, w realnym świecie, codziennym życiu? Chyba na to pytanie każdy sam musi sobie odpowiedzieć.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar