2008-08-16

Włosy

Trójfazowa rewolucja Alterny

Oparta na kawiorze formuła Caviar Anti- Aging to kompleksowa linia produktów, opracowana, by przeciwdziałać przedwczesnemu starzeniu się włosów oraz negatywnemu wpływowi jaki mają: zanieczyszczenie środowiska i substancje chemiczne. Wyciąg z kawioru to bogate źródło kwasów tłuszczowych Omega-3 oraz witaminy C. Efekt? Młode, zdrowe włosy!

Pierwsze dwa kroki (szampon+ odżywka) mają na celu dogłębne oczyszczenie włosów. Szampon zmywa zanieczyszczenia i substancje chemiczne. Pozostawiona na 20 minut odżywka, odbudowuje zniszczone włosy, wspomaga produkcję kreatyny i przygotowuje je do trzeciego kroku- nabłyszczenia i pozostawienia osłony ochronnej na włosach.

Caviar Rejuvenation Treatment jest profesjonalnym zabiegiem, który można wykonać tylko w salonach fryzjerskich. Alchemia - to nowy salon w Warszawie przy Racławickiej 9a, który jako pierwszy postawił na jakość - pielęgnację włosów najlepszymi kosmetykami do włosów marki Alterna. Również salon Jagi Hupało i Tomasa Wolfa Hairdesign podążył śladami Alchemii.

Caviar Rejuvenation Treatment -Kuracja Odmładzająca- usługa 250 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar