2019-08-23

DZIECIAK

Jaki przedmiot najbardziej przydaje się w szkole?

Lato powoli dobiega końca, a wraz z nim kończą się też wakacje. Dla setek tysięcy uczniów już wkrótce zabrzmi pierwszy dzwonek i rozpocznie się nowy rok szkolny. Jeśli z jakiegoś powodu jeszcze nie skompletowaliście wyprawki dla waszych pociech, to najwyższa pora zrobić zakupy. W naszym rankingu powiemy Wam, co przydaje się tylko trochę, a o czym nie możecie zapomnieć.

 

 

5. Kanapka 

Trochę żartem, ale możemy się nieśmiało zgodzić z jednym z uczestników Familiady. Nie wszyscy lubią kanapki. Mimo sentymentu do czasów dzieciństwa i szkolnych kanapek, które robiła nam mama, to dobrze wiemy, że bardzo często lądowały one w koszu. Znacznie bardziej interesujące były przekąski, które mogliśmy kupić w szkolnym sklepiku. Dzisiaj, zamiast kanapek, możemy nasze dzieci zaopatrzyć w warzywne przekąski albo zdrowy lunch. 

4. Artykuły plastyczne 

Jeśli Wasze dziecko nie przepada specjalnie za malowaniem, rysowaniem czy kolorowaniem, to naprawdę nie ma sensu kupować mu czterech zestawów farb, dziesięciu zestawów różnych kredek i pięciu bloków rysunkowych - każdy w innym formacie. Zostańmy przy minimum - biały blok, kredki i farby plakatowe. Jasne, że w sklepach jest teraz bardzo dużo różnych artykułów plastycznych, ale naprawdę nie ma sensu kupować ich wszystkich, z prostej przyczyny- dziecko z nich nie skorzysta. Jako dorośli zachowajmy rozsądek i nie kupujmy wszystkiego, co wydaje się ładne i kolorowe.

3. Koszulka na WF 

Niby nie jest to ważne, ale jednak fajnie mieć specjalny T-shirt na WF. Na przykład taki z własnym napisem albo zdjęciem - z takim gadżetem dziecko ma możliwość nieco się wyróżnić, powiedzieć coś o swoich pasjach albo po prostu powygłupiać z rówieśnikami. Zwłaszcza, jeśli wszyscy mają takie personalizowane koszulki z różnymi napisami. 

2. Kalendarz szkolny

Każdy rodzic wie o tym, że dobra organizacja jest kluczem do sukcesu. Warto to przekonanie wpajać najmłodszym już od jak najwcześniejszych lat. Wrzesień to miesiąc, w którym dziecko rozpoczyna nowy rok szkolny, zapisuje się na nowe zajęcia pozaszkolne, zawiera nowe przyjaźnie, dostaje nowe obowiązki. Kalendarz szkolny pozwoli mu nauczyć się umiejętności zarządzania czasem i planowania obowiązków. 

1. Zeszyt szkolny z własną okładką 

Czy jest coś bardziej przydatnego w szkole niż zeszyt szkolny? W linię do polskiego, w kratkę do matematyki albo czysty do geometrii. Nie ulega wątpliwości, że zeszyt to podstawa. A co gdyby była możliwość, go dodatkowo spersonalizować? Dodać własny podpis, grafikę albo zdjęcie? To możliwe. W EmpikFoto możecie stworzyć swoją własną okładkę zeszytu albo wybrać ją spośród gotowych szablonów. Kolaż fotek z wakacji, zdjęcie ulubionego zespołu albo zabawny podpis? Wybór zależy od Was, a w zasadzie od Waszego dziecka. Zeszyty z własną okładką to gwarancja unikalności i świetna zabawa przy ich tworzeniu. 

Kiedy dzieciaki wracają do szkoły po wakacyjnej przerwie, być może nie zawsze mają chęć na naukę, ale kompletowanie szkolnej wyprawki to niemal rytuał. Nowe zeszyty, nowe książki, nowe akcesoria szkolne - to wszystko sprawia, że mimo końca wakacji, powrót do szkoły jest bardzo przyjemny, a wypełnianie obowiązków sprawia dzieciom po prostu frajdę. Warto zadbać o to, aby szkolne gadżety były fajne - spójrzcie na promocje w EmpikFoto i stwórzcie więcej personalizowanych szkolnych gadżetów: plecaki i worki z własnym nadrukiem, emaliowane fotokubki, naklejki z własnym zdjęciem, a także wiele innych.    

 

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar