2019-08-22

DZIECIAK

Nowy rok szkolny - nowe marzenia i nowe możliwości

Już za kilka dni, po letniej przerwie, dzieci wrócą do szkoły. Z głowami pełnymi wakacyjnych wspomnień, zapałem i energią będą uczyć się, rozwijać nowe pasje, marzyć i planować kim zostaną w przyszłości.

 

 

 

 
Twórcze poznawanie nowych profesji oraz całoroczną zabawę w odkrywanie tajników różnych zawodów oferuje lalka Barbie. Jej kolejne, zawodowe wcielenia poszerzają nie tylko możliwości zabawy, ale i budują przekonanie, że dzieci mogą być kim chcą. Łatwiej marzyć o pracy w przestworzach, gdy ulubiona lalka jest pilotką albo astronautką. Bliższa wydaje się także praca dentystki, gdy własna lalka wyleczyła wszystkie mleczaki.
 
Dzięki zabawkom z linii Barbie Kariera dziewczynki mają szansę wcielić się  w różne role i poznać całą gamę możliwości, jakie stoją przed nimi w dorosłym życiu. To również okazja na zabawę w przyszłość, w którą można włączyć nie tylko rówieśników, ale i rodziców. Dzieci mogą uczyć się gry na instrumentach z Barbie Skrzypaczką, prowadzić własne gospodarstwo z Barbie Farmerką i poznawać tak ważny dla środowiska zawód pszczelarza z Barbie pracującą we własnej pasiece. 
 
Oprócz lalek Barbie i Kenów (barista, strażak, ratownik i piłkarz) dzieci do wyboru mają również zestawy „zawodowych” stanowisk - laboratorium, pracownia krawiecka, sklepik spożywczy czy malarskie atelier. Każde profesjonalnie wyposażone sprawia, że praca sama pali się w rękach ??. A jeśli dodamy do tego kolekcję ubranek dla gimnastyczki, malarki, lekarki czy ratowniczki, to możliwości zabawy stają się wręcz nieograniczone.
 
 
Jednak lalki reprezentujące różne zawody to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale również do rozmów 
z rodzicami. Mama, tata, dziadek czy babcia mogą opowiedzieć na czym polega praca strażaka. Czy bycie aktorem jest tak proste jak się wydaje? I jakich pacjentów, oprócz psów i kotków, ma weterynarz? 
 
Barbie, w nowym roku szkolnym, poleca się do dobrej zabawy i poznawania nowych zawodów.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar