2019-08-08

CIEKAWOSTKI

CulinaryOn – międzynarodowa kulinarna marka debiutuje w Polsce

CulinaryOn to największe studio kulinarne w Azji i Europie oraz wyjątkowy gastronomiczny plac zabaw, który zapewnia niezapomniane emocje na eventach dla sektora B2B oraz klientów indywidualnych. Założona w 2012 roku w Moskwie firma ma globalne ambicje. Opisuje się jako „Kulinarny Disneyland”, gdzie pod uważnym kierownictwem doświadczonego zespołu będzie można przygotowywać wyszukane potrawy z całego świata.

 

 

 

 

Otwarte w sercu Warszawy studio, w dobrze położonym miejscu na Placu Trzech Krzyży, zapewni łatwy dostęp dla klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.
 
Wybraliśmy Polskę m.in. ze względu na rosnącą gospodarkę, a więc też zamożność społeczeństwa. Przede wszystkim jednak przyciągnęło nas coś, co określamy jako zaciekawienie doświadczeniami kulinarnymi — chęć testowania smaków i próbowania nowych rzeczy. To także kwestia dostępu do wykwalifikowanych pracowników mówiących w językach obcych. Właśnie dlatego chcemy stąd prowadzić ekspansję w regionie — wyjaśnia Alex Blanc, współzałożyciel CulinaryOn.
 
CulinaryOn oferuje studia kulinarne, które mogą pełnić np. funkcję szkół  team buildingu, gdzie można nauczyć się pracować zespołowo. Klasy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i podkreślać wartości wyznawane na co dzień przez dane firmy lub działy HR. 
 
Steve Jobs nie wynalazł telefonu, lecz zaproponował unikatowy sposób jego „doświadczania”. My też nie odkryliśmy lekcji gotowania, ale zapewniamy możliwość doświadczenia ich na zupełnie innych płaszczyznach — mówi Giulio D’Erme, partner zarządzający CulinaryOn.
 
CulinaryOn stawia na wysoki poziom profesjonalizmu. Każdy klient otrzymuje osobistego menedżera, a zespół składa się z szefa kuchni, sous chefa, barmana, kierownika imprezy oraz fotografa. W CulinaryOn można przygotować potrawy z całego świata i delektować się wyszukanymi drinkami oraz wybierać spośród różnych scenariuszy dotyczących rodzaju rozrywki i przebiegu zajęć. Przestronne studia z salą konferencyjną mogą pomieścić do 200 osób jednocześnie i są doskonale wyposażone na spotkania firmowe czy imprezy okolicznościowe. 
 
CulinaryOn – to część formuły EPIC, która skupia w sobie też inne marki – WineOn i PaintOn, które zapewniają wyjątkowe doznania związane z degustacją wina i malowaniem zespołowym.
 
W ramach szerokiej gamy klas mistrzowskich, o tematach takich jak np. haute cuisine, francuska, hiszpańska, singapurska, wegetariańska, grecka, polska i tajska, uczestnicy doświadczą przede wszystkim współpracy z najlepszymi szefami kuchni. Pod czujnym okiem wykwalifikowanego zespołu będą mogli przygotować trzy wspaniałe potrawy w ciągu trzech godzin. A to dopiero początek atrakcji, jakie CulinaryOn zamierza zaproponować w Polsce.
 
Po dopracowaniu naszych kulinarnych warsztatów zaczęliśmy myśleć o innych tematach. To model, który może być skalowalny — w wielu krajach i dziedzinach. Tak narodziła się koncepcja PaintOn, nauki malowania połączonej z team-buildingiem, a także pomysł poszerzenia CulinaryOn o degustację win, czyli WineOn. Pracujemy też nad wariantem bazującym na quizach — dodaje Giulio D’Erme.
 
CulinaryOn tylko w 2018 roku gościło ponad 100 000 klientów i posiada 19 studiów na całym świecie. Studio w Warszawie otworzy swoje podwoje już we wrześniu. 
 
 

Komentarze (7)

Mirka (2019-10-22 13:38:38)
ok
Kurcze, całe to miejsca bardzo fajnie się zapowiada. Warszawa zdecydowanie się rozwija i bardzo dobrze że pojawiają się takie miejsca. Moze uda mi sie namówić znajomych na organizowanie właśnie tam jakiejś imprezki.
Elwira (2019-09-24 10:37:22)
Fajny
bardzo pozytywnie jestem zaskoczona takim pomysłem w Warszawie. Mam ochotę zorganizować tam swoje 30 urodziny, Moim znajomi lubią właśnie tego typu imprezki.
Rysiek (2019-09-18 09:50:48)
Spoko
No i w końcu w Warszawie pojawia się jakiejś fajne miejsce w ktorym bedzie można zorganizować dobrą firmową impreże i nie tylko . A juz zastanawiałem się gdzie w tym roku jechać żeby zorganizować coś ciekawego.
Olga (2019-09-18 07:52:16)
Dobry pomysł
Własnie czegoś takiego w Warszawie brakowało, a teraz otworzyły się nowe możliwości na zorganizowanie firmowych eventów. Sami z naszą firmą na pewno będziemy chcieli skorzystać .
Krysia (2019-08-15 14:23:34)
Dobry pomysł
O i to jest to ! W końcu jakiś fajny, oryginalny pomysł na to by zorganizować imprezę dla znajomych czy firmową imprezę. Myślę, ze ja z przyjemnością wiedziałbym udział w takim wydarzeniu
Tamara (2019-08-12 18:04:58)
Ciekawe
Wszystko tutaj zapowiada się całkiem fajnie. Zastanawiam się tylko jak będzie wyglądać to w praktyce. Czy to rzeczywiście, będzie tak fajne jak opisane tutaj.
Ewa (2019-08-09 11:46:54)
Super
Super koncept ! Fajnie , że coś nowego na rynku nudnych event-ów firmowych ruszy w Warszawie. Chętnie moja firma wykupi takie wydarzenie !
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar