2019-08-02

Profilaktyka

Wakacyjny niezbędnik każdej podróżniczki

Nie daj się zaskoczyć infekcji intymnej!

Przed rozpoczęciem letnich wojaży warto uzupełnić nie tylko swoją wakacyjną garderobę czy kosmetyczkę, ale również apteczkę. Bo przecież nie ma nic cenniejszego niż zdrowie, a kiedy ono szwankuje na urlopie, nici z wypoczynku. Niezwykle istotną kwestią dla każdej kobiety jest zdrowie intymne. Ta sfera jest szczególnie narażona na letnie infekcje. Sprawdź czy masz już na swojej wakacyjnej „check-liście” niezastąpioną Tantum Rosa – doraźną pomoc każdej świadomej podróżniczki!
 
 
 
 
Beztroska pod kontrolą
Gdy jesteś z dala od domu, nie zawsze masz warunki, by właściwie zadbać o strefę okolic intymnych. Długie podróżowanie, wysoka temperatura, częste kąpiele na basenie czy w morzu, korzystanie z publicznych toalet, pośpiech i nieuwaga – wszystko to sprzyja rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Dlatego przygotowując się na wakacje pamiętaj, aby zawczasu spakować do walizki odpowiedni preparat. W przeciwnym razie możesz przywieźć z urlopu niechciane, wakacyjne pamiątki. 
 
 
 
Tantum Rosa - wakacyjne must have! 
Ciesz się wakacjami wolnymi od nieprzyjemnych, kobiecych dolegliwości. Nie zapomnij o zapakowaniu do wakacyjnej apteczki preparatu Tantum Rosa, na wypadek pojawienia się dolegliwości związanych z infekcją intymną (swędzenie, pieczenie, ból, upławy).
 
Pamiętaj, okolice intymne to  delikatna i bardzo wrażliwa część ciała, dlatego wymaga wyjątkowej ochrony i pielęgnacji. 
 
Jeśli podczas urlopu zauważysz niepokojące objawy takie jak: podrażnienie, świąd, nieprawidłowa wydzielina z pochwy, nieprzyjemny zapach, swędzenie, pieczenie, ból w okolicach intymnych nie lekceważ ich, tylko działaj szybko. Nieleczone infekcje intymne mogą powodować poważne konsekwencje zdrowotne.
 
Dlatego wystarczy szybka reakcja na niepokojące sygnały, aby skutecznie zwalczyć objawy infekcji intymnej. Nie czekaj przy pierwszych symptomach, tylko od razu zastosuj SOS kobiety - Tantum Rosę,  lek, który pozwoli pozbyć się uciążliwych dolegliwości. Tantum Rosa pomoże Ci przetrwać ten niekomfortowy czas, abyś nie musiała rezygnować z wypoczynku i mogła cieszyć się wakacjami. Idealną formą preparatu na wakacje jest higieniczna  i łatwa w użyciu postać gotowego roztworu. 
 
Tantum Rosa roztwór dopochwowy z NOWOCZESNYM APLIKATOREM! 
 
Gotowy do natychmiastowego użycia! 
 
Tantum Rosa roztwór dopochwowy to doraźna pomoc w zmniejszeniu dolegliwości infekcji intymnych (takich jak ból, świąd, pieczenie). Jest lekiem OTC, więc ma potwierdzoną skuteczność działania. Produkt jest dostępny w higienicznych jednorazowych butelkach do natychmiastowego użycia.
 
Roztwór o przyjemnym różanym zapachu.
 
Łatwa aplikacja leku i higiena stosowania dzięki jednorazowym buteleczkom. 
 
Irygator wykonany jest z miękkiego, delikatnego plastiku o regulowanej długości.
 
Opakowanie zawiera 5 butelek. Zawarty w butelce roztwór dopochwowy jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie.
 
TANTUM ROSA (roztwór dopochwowy) Cena: 1 opakowanie 5 butelek 140 ml  
 
ok. 32,00 zł.
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar