2019-07-24

Nowinki

Stylizacje na nietypowe kierunki urlopowe

Wakacyjne wojaże w pierwszej chwili kojarzą się z egzotycznymi, ciepłymi miejscami. Jak jest w rzeczywistości? Coraz więcej trendsetterek w poszukiwaniu idealnych lokacji do zdjęć odkrywa w sobie podróżniczą duszę i publikuje na swoich kanałach społecznościowych ciekawe miejsca, niekoniecznie kojarzone z letnim wypoczynkiem. W ostatnim roku zdecydowanymi faworytami it girls zostały kraje skandynawskie – idealne do odwiedzenia o każdej porze roku. Jeżeli wasze plany urlopowe skupiają się bardziej na jesiennym poszukiwaniu przygód – ta garść stylizacji jest właśnie odpowiedzią na wszystkie potrzeby. 

 

 

 
Norweski casual to z założenia prosty, stonowany styl, gdzie ulubione fasony w garderobach goszczą przez cały rok. Odnosząc się jednak do barwnych krajobrazów i architektury, stylizacje można mieszać dowolnie kolorystycznie i w prosty sposób przemycić nutę streetwearu nie zaburzając klasycznej nonszalancji. Propozycje od marki Bastet Fashion idealnie odzwierciedlają tę mieszankę. Zestaw złożony z długiej białej bluzy i kontrastowo dobranych dodatków w kolorze czerni i granatu, to uniwersalna propozycja zarówno na piesze wędrówki, jak i chwilowy odpoczynek w trasie. Aby dodać blasku do swojego looku, wybieramy złotą kamizelkę, obok której nie da się przejść obojętnie i nieco żywsze kolorystycznie akcesoria.  
 
Ulubiony przez wszystkie it girls kierunek ostatnich miesięcy – Islandia. Malownicze krajobrazy wręcz zachęcają do tworzenia unikatowych stylizacji i uwiecznienia ich na fotografiach. Idealny outfit, który towarzyszyć będzie w modowej przygodzie, powinien łączyć w sobie islandzką naturalność z trendami wprost z wybiegów. Ponadczasowa kurtka typu parka idealnie sprawdzi się dobrana zarówno do prostego fasonu spodni, jak i sukienki o długości midi. 
 
W zależności od tego, jaki chcemy uzyskać finalny efekt – dawkujemy ozdobność akcesoriów.  Okres pierwszych przymrozków świetnie urozmaici must have jesienno-zimowych dni, czyli prosta czapka z pomponem. 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar