2019-07-24

DZIECIAK

W krainie Maszy i Niedźwiedzia

To jedna z najpopularniejszych bajek, którą uwielbiają najmłodsi, ci nieco starsi oraz dorośli. Nic w tym dziwnego. Rosyjska animacja wywołuje salwy śmiechu i skrada serca. Mała Masza to nieznośna i pełna życia dziewczyna, która przewraca uporządkowany świat Niedźwiedzia do góry nogami. W Polsce bajka jest emitowana od 2014 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością, a bohaterowie pojawiają się na licznych zabawkach, ale także na akcesoriach szkolnych czy ubraniach.

 

 

 

Zabawki z Maszą i Niedźwiedziem
Każda popularna bajka staje się również polem do popisu dla producentów różnych zabawek. Nie inaczej jest w tym przypadku, szczególnie, że bajka „Masza i Niedźwiedź” stała się animacją, która wykracza poza amerykański styl promocji. Może też dlatego nie jest animacją jednego czy dwóch sezonów. Sama fabuła jest niezwykle przyjazna. Niedźwiedź niegdyś pracował w cyrku, a obecnie chciałby mieć nieco spokoju w domku w lesie. W tym poukładanym życiu pojawia się zagubiona dziewczynka Masza, która w misiu znajduje i opiekuna, i nauczyciela, i przyjaciela. To idealny duet, który różni się wszystkim. Masza demoluje życie Niedźwiedzia dosłownie i w przenośni. Cała akcja rozpoczyna się od zniszczenia domu, a pełna energii dziewczynka zmienia także flegmatyczny charakter misia. To zgrany i niezwykle smaczny duet. Rewelacyjnie prezentuje się on również na różnego rodzaju zabawkach.
 
Lalki, figurki, domki
Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim lalki i figurki inspirowane bajką „Masza i Niedźwiedź”. W ofercie znaleźć można również całe domki oraz inne postaci, które w animacji się pojawiają. Przede wszystkim doskonałej jakości propozycje wyróżniają się wiernym odwzorowaniem postaci. Projektanci zwracają uwagę na każdy detal a w szczególności na charakterystyczny strój małej Maszy. Nawiązuje on do rosyjskiej ludowości i jest rozpoznawalny. Czepek, czy też charakterystycznie wiązana chustka to atrybut małej dziewczynki. W zestawach znaleźć można różne elementy. Niektóre są związane na przykład z konkretnymi przygodami czy też odcinkami bajki. To również idealny pomysł, by tworzyć całe kolekcje lalek czy figurek z Maszą i Niedźwiedziem, a także rewelacyjny pomysł na prezent nie tylko dla dziewczynki. Dzięki tej różnorodności można dopasować konkretną lalkę do ulubionego odcinka. Postaci Maszy i Niedźwiedzia to także świetny pomysł, by tworzyć własne historie z ulubionymi bohaterami. A to niezwykle kreatywne zajęcie, które pobudza wyobraźnię dzięki. Poza tym ci bohaterowie są także atrakcyjni dla dorosłych, więc gwarantują wspólnie spędzony czas.
 
Artykuł powstał we wspólpracy z https://www.humbi.pl/pol_m_Lista-kategorii_Ulubiony-Bohater_Masza-i-Niedzwiedz-797.html 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar