2019-07-11

Nowinki

Retro stroje kąpielowe na wakacje!

Wakacje w pełni, więc czas pomyśleć o strojach kąpielowych i stylizacjach na plażę, które będą nie tylko modne, ale też wygodne. W okresie letnim staramy się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, nad jeziorem, morzem czy basenem. Wybieramy aktywny wypoczynek, łapiemy promienie słoneczne i zamieniamy je w piękną opaleniznę. 

 
 
 
 
 
 
Jednak zanim to nastąpi musimy wybrać odpowiedni strój kąpielowy, a z tym mamy zawsze największy problem. Jednoczęściowy, dwuczęściowy, kolorowy, jednokolorowy, w groszki czy paski? Wybór jest tak ogromny, że można się pogubić. Oto nasze propozycje najmodniejszych w tym sezonie strojów jednoczęściowych w stylu retro.  
 
W tym sezonie miks wzorów to podstawa, więc nie bój się zestawiać ze sobą różnych deseni lub wielkości wzorów. Strój w stylu retro świetnie będzie komponował się ze zwiewną sukienką, klapkami i miejską torebką. Stylizacje na plaże nie muszą być zbytnio rozbudowane. Czasami wystarczy jeden fajny element w postaci sukienki i look mamy gotowy. 
 
Dla osób, które lubią czerń proponujemy na pozór klasyczny strój kąpielowy, który dzięki wiązaniom jest bardzo elegancki i kobiecy. Kiedy połączysz go z kwiecistą narzutką na przykład w formie marynarki oraz jasnymi, plażowymi dodatkami stworzysz look nie tylko na plaże, ale i na miejskie, letnie podboje. 
 
 
 
 
Latem styl marynarski to podstawa. Paski w połączeniu z bielą to ponadczasowy zestaw, który sprawdzi się dla każdej z nas. Jeśli jednak odważysz się na odrobinę modowego szaleństwa połacz paski z innym, ciekawym i dość charakterystycznym wzorem. Nie bój się miksów, one zawsze wyglądają świetnie. Taki look zdecydowanie sprawdzi się na każdych wakacjach. 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar