2019-06-23

ROZRYWKA

„Oszustki” - aktorskie osobowości i śmiech aż do łez!

Młody milioner (Alex Sharp) stanie się obiektem rywalizacji dwóch sprytnych oszustek (Anne Hathaway i Rebel Wilson) zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn. Sieć kin Helios zaprasza widzów na premierowe seanse filmu „Oszustki”!

 

 

 

Brawurowa komedia o dwóch bardzo obrotnych kobietach, które puszczają facetów z torbami trafi na ekrany kin Helios już 21 czerwca. Główne role grają Anne Hathaway („Interstellar”, „Praktykant”, „Diabeł ubiera się u Prady”) oraz Rebel Wilson („Pitch Perfect”, „Druhny”). Partneruje im Alex Sharp znany w szczególności z filmu „Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach”.

 

Scenarzystka filmu Jac Schaeffer powiedziała: – Mamy tu wiele rodzajów oszustw i dwie mocno zmieniające się bohaterki. Wymyślanie ich metamorfoz, kostiumów, peruk i sposobów zachowania to była prawdziwa radość, zwłaszcza że inspiracją były tak barwne aktorskie osobowości jak Anne i Rebel. Hathaway dostrzegła w relacji obu bohaterek znany literacki i kulturowy motyw: – Cała rzecz przypomina nieco „My Fair Lady”. Sądzę, że zawiera też pewną przekonującą myśl: bardzo chcemy w swym życiu głębokich zmian, ale na koniec bywamy najszczęśliwsi tacy, jakimi byliśmy wcześniej. 

 

Najpierw była „Opowieść do poduszki”, potem „Parszywe dranie”… Oba te filmy to dziś klasyka komedii. „Oszustki” odwracają schemat – tym razem to kobiety będą rywalizować o względy milionera! Sieć kin Helios zaprasza na premierowe pokazy od piątku, 21 czerwca. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/oszustki.  

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar