2019-06-18

Hobby

Prezent dla niego - czy istnieje prezent uniwersalny?

W ostatniej chwili przypomniałaś sobie o urodzinach bliskiego mężczyzny? A może od dawna szukasz czegoś odpowiedniego, ale nic nie spełnia Twoich wymagań? Niezależnie z którą możliwością mamy tu do czynienia, jedno jest pewne – mamy nadzieję, że w poniższym artykule znajdziesz coś, czego nie brałaś wcześniej pod uwagę. Odpuść sobie myślenie o banalnych prezentach – postaw na coś autentycznie wyjątkowego, czego Twój chłopak, mąż, brat czy ojciec długo nie zapomni!

 

 

 

Prezent dla ukochanego

Dzisiejsza technologia pozwala nie tylko przeżywać niezwykłe przygody w imaginowanym świecie, ale również na „teleportację”. Romantyczna kolacja w egzotycznym miejscu bez ruszania się z rodzinnego miasta? Teraz to możliwe! Coraz więcej restauracji oferuje swoim klientom niezwykłą atrakcję: kolację na tle green screenu, który pozwala na przeniesienie się w najdalsze zakątki świata. Dodajmy do tego muzykę charakterystyczną dla danego regionu oraz specjalne dania kuchni egzotycznej. Przy odrobinie dobrej woli i nieskrępowanej wyobraźni łatwo dać się porwać takiej iluzji. Kto wie? Może da się jej również porwać Twój chłopak, narzeczony lub mąż? Sprawdź, czy taki prezent dla niego okaże się odpowiedni!

Prezent dla brata

Jeśli szukasz prezentu dla brata z okazji urodzin lub imienin to sprawa jest nieco bardziej skomplikowana – romantyczna kolacja we dwoje nawet w najbardziej malowniczej scenerii raczej nie wchodzi w grę. Zamiast tego możesz mu podarować voucher na strzelnicę lub skok na bungee. W każdym z mężczyzn, niezależnie od wieku, siedzi mały dzieciak, który goni za adrenaliną. Dlatego też powyższe dwa pomysły to tylko wierzchołek góry lodowej, jednak z tych lub innych powodów wydają się tu najbardziej odpowiednie. Dzięki wizycie na strzelnicy każdy może poczuć się jak bohater filmów akcji, które oglądał w dzieciństwie. Zabawę urozmaica różnorodna broń do wyboru (od policyjnego glocka, przez klasycznego kałacha, aż po shotgun). Z kolei skok na bungee to walka z własnymi ograniczeniami i lękami, szybki zastrzyk adrenaliny, którym nie wzgardzi żaden prawdziwy mężczyzna.

Prezent dla ojca

Jeszcze inne kryteria wyboru warto obrać, gdy szukamy prezentu dla ojca. Wraz z kolejnymi urodzinami każdy ojciec czuje ciężar wieku na barkach. Dlatego też warto zadbać o to, by wciąż czuł się młodo. Jesteśmy pewni, że gdy tylko zrealizuje voucher na tor wyścigowy, który upoważnia do jazdy superszybkim samochodem, to z miejsca odzyska młodzieńczą werwę! Ferrari California, Lamborghini Gallardo, Nissan GTR – to tylko niektóre z ekskluzywnych samochodów, za których kierownicą może siąść Twój tata i wcisnąć gaz do dechy! Jeśli tylko choć w najmniejszym stopniu interesuje się motoryzacją (i ma ważne prawo jazdy), to tego typu voucher będzie strzałem w dziesiątkę!

Prezent dla niego - podsumowanie

W zależności do tego, dla kogo szukasz prezentu, masz wiele możliwości. Te przedstawione powyżej to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Zachęcamy do dalszych poszukiwań na własną rękę!

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar