2019-05-05

Pielęgnacja ciała

Silnie ujędrniające mleczko Slim Extreme 4D od Eveline Cosmetics

Rozpoczęły się przygotowania do lata. Każda kobieta chce jak najlepiej zadbać o swoje ciało - przechodzimy na dietę oraz intensywniej uprawiamy sport. Aby przygotowania były kompletne nie możemy zapomnieć o skutecznej pielęgnacji. Nowe, silnie ujędrniające mleczko do ciała Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics to obowiązkowy kosmetyk dla każdej z nas. Niech jego aplikacja stanie się przyjemnym nawykiem!

 

 

Bogata formuła silnie ujędrniającego mleczka do ciała Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics to połączenie innowacyjnego Vecticell Lipolysis oraz znanych i sprawdzonych składników aktywnych: kolagenu morskiego, witaminy C i wyciągu z Centella Asiatica. Kosmetyk nie tylko spektakularnie poprawia kondycję skóry, ale również zwiększa jej jędrność, elastyczność oraz sprężystość. Pozostawia ciało jedwabiście gładkie już po pierwszym użyciu. 
Mleczko w swoim składzie zawiera dobroczynne i najskuteczniejsze składniki aktywne:
 
Kolagen morski naturalnie wbudowuje się w skórę, zabezpieczając ją przed utratą wody, dzięki czemu jest ona efektywnie wzmocniona i zregenerowana.
 
Witamina C rozświetla, wyrównuje koloryt skóry i nadaje jej zdrowy wygląd i piękny blask.
 
Centella Asiatica przywraca skórze jędrność, pomaga modelować sylwetkę oraz wygładza nierówności naskórka. 
Vecticell® Lipolysis widocznie poprawia strukturę i elastyczność skóry, stymuluje mikrokrążenie oraz wygładza i zmiękcza. 
 
Według 95% kobiet, które wzięły udział w 2 tygodniowym teście samooceny, regularne stosowanie mleczka Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics poprawia napięcie skóry, a 98% kobiet zauważyło wyraźne wygładzenie naskórka.
Silnie ujędrniające mleczko do ciała Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics, cena: 17,99 zł / 350 ml.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar