2008-08-02

PLOTKI

Bliźniaczki Olsen wydają książkę

Mary-Kate i Ashley Olsen mają zamiar zaskoczyć świat literatury, a przynajmniej zmienić go odrobinę wydając książkę pod tytułem "Influence" (tłum z ang. wpływ).

Pierwsze wydanie książki, która będzie liczyła 272 strony będzie miała na twardej okładce wizerunek Mary-Kate z przodu, a Ashley z tylu. Natomiast w drugim wydaniu będzie na odwrót. Ashley i Mary-Kate zabierają czytelników w podróż po ich wypełnionym sławą życiu, koncentrując się na tym co sprawiło, że stały się takimi osobowościami, jakimi są teraz. Dziewczęta przeprowadziły wywiady z 20 osobami i napisały krótkie eseje o sobie nawzajem. W każdym wywiadzie bliźniaczki wyjaśniają, co takiego je zainspirowało w danej osobie. Wśród osób, z którymi przeprowadziły wywiady znajdują się projektanci: Karl Lagerfeld, Diane Von Furstenburg, John Galliano i Christian Louboutin, jak również aktorka-modelka Lauren Hutton. "Rozmawiałyśmy z osobami, które nas zainspirowały i mamy nadzieje, że te osobowości nadal będą inspiracja dla innych, którzy będą się mogli od nich ciągle uczyć. Chcemy po prostu wyjaśnić, jak rozwijają się wszelkie pomysły", mówi Mary-Kate.

"Książkę tę wypełniliśmy najciekawszymi, niezwykle interesującymi i ambitnymi osobami, jakie znamy. Ludźmi, którzy pomogli nam i całemu naszemu pokoleniu wkroczyć na odpowiednią ścieżkę.

Książka zawiera również rysunki samych bliźniaczek oraz zdjęcia z ich 22-letniej prywatnych kolekcji zdjęć.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar