2019-04-01

Biżuteria

Subtelne kolczyki dopasowane do wieku każdej kobiety

Diabeł tkwi w szczegółach. Nie zawsze to ubranie obuwie są najważniejszymi elementami kreacji kobiety na dany dzień, lecz biżuteria. Szczególnie jeśli chodzi o delikatne kolczyki, które stanowią świetne uzupełnienie makijażu.

 

 

 

W przypadku biżuterii wystarczy tylko lub aż stosować się do jednego zalecenia, dotyczącego traktowania jej w charakterze dodatku, nie zaś części dominującej. Przy czym tyczy się to zarówno ubrania, jak i fryzury czy zastosowanego makijażu. Kupowanie biżuterii powinno być podporządkowane nie tylko kobiecą intuicją, ale również wagą i wzrostem.

Dziewczyny

Wraz z osiągnięciem pewnego wieku płeć żeńska coraz bardziej zaczynają interesować się modą. Nie trzeba nikogo przekonywać, że młodość rządzi się swoimi prawami, jak chęcią odnalezienia indywidualnego stylu. Aby jednak nie osiągnąć wyniku odwrotnego od zamierzonego, nie należy przesadzać. Młodym dziewczynom zaleca się biżuterię charakteryzującą się subtelnością, ale niepozbawioną kolorytu. Na przykład kolczyki srebrne z umieszczonymi kamieniami o różnych kolorach, adekwatnych do różnych pór roku. Z kolei odradza się tych z kosztownymi kamieniami szlachetnymi, ponieważ są one już domeną starszych wiekiem kobiet

Młode kobiety

Po przejściu przez okres dojrzałości kobiety są już pewne tego, jaki jest preferowany przez nich styl. Mają one również świadomość atutów i niedoskonałości swojego ciała. W tym wieku optymalnym rozwiązaniem są kolczyki srebrne w kształcie kwadratów lub pięcioboków. Opcja ta nie dotyczy jedynie wyjścia na przykład ze znajomymi, ale też do pracy. Z kolei złote kolczyki lepiej będą komponować się z oficjalnymi przyjęciami czy rodzinnymi obiadami. Jeśli zaś chodzi o imprezowe wieczory, to im bardziej ekstrawaganckie będą, tym lepiej.

 

 

Subtelne złote kolczyki w kształcie serca - źródło: Ergold

Starsze Panie

Emerytura nie jest powodem, aby nie można było efektownie się prezentować. Żyjemy w czasach, kiedy coraz większa ilość starszych kobiet nie chce utracić swojego piękna, tylko je utrwalić. Stąd decydują się na biżuterię z wysoko jakościowych materiałów i z szykownymi wzorami. Słusznym rozwiązaniem są delikatne kolczyki z bursztynami czy kwarcem dymnym. Jeśli mowa o kobietach w podeszłym wieku, to częstym wyborem są srebrne kolczyki charakteryzujące się dyskretnymi, niemal przeźroczystymi klejnotami.

Podsumowanie

W każdym wieku kobieta może wyglądać okazale. Wystarczy świadomość, jaką biżuterię dobierać i jakiej się wystrzegać. Ilość dostępnych wyrobów jubilerskich sprawia, że autentycznie jest w czym przybierać.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar