2019-03-22

TECHNOLOGIA

Top 5 akcesoria szpiegowskie dla kobiet

Panuje przekonanie, że kobiety raczej nie przepadają za elektronicznymi gadżetami czy nowinkami technologicznymi i sięgają po niej jedynie w ostateczności. Z tej przyczyny większość dostępnych urządzeń szpiegowskich jest projektowana w taki sposób, by odpowiadać męskim potrzebom. To ogromny błąd! Kobiety posiadają wiele cech, które czynią je idealnym materiałem na szpiega - cierpliwość, pewność siebie czy doskonałe rozumienie emocji. Nie bez przyczyny część najsłynniejszych szpiegów na przestrzeni lat, było właśnie płci pięknej - Mata Hari, Ethel Rosenberg czy Krystyna Skarbek. Również dzisiaj nie brakuje biur detektywistycznych prowadzonych przez kobiety. Zatem, jakie akcesoria szpiegowskie mogą przydać się kobietom posiadającym duszę detektywa lub szpiega?

 

 

Jakie akcesoria szpiegowskie do pracy?

Według statystyk, blisko 70% kobiet stanęło w obliczu mobbingu i przemocy w pracy - wyzwisk, prześladowania, agresywnych zachowań czy nadużyć seksualnych. Opresorzy często dysponują przewagą fizyczną lub wynikającą ze stosunku przełożony - podwładny. Zdarza się, że zastraszają swoje ofiary, grożąc im utratą pracy czy reputacji. W wielu przypadkach wszystko dzieje się za zamkniętymi drzwiami, bez świadków, co utrudnia udowodnienie przestępstwa. Co można zrobić, by się przed tym chronić?

W takiej sytuacji z pewnością przydadzą się akcesoria szpiegowskie, ułatwiające udokumentowanie nadużycia. Przykładem może tu być dyktafon MVR-100 w pendrivie. Dzięki wiarygodnemu kamuflażowi i możliwości nagrywania rozmów z odległości do 5 metrów, dyktafon można umieścić w miejscu, w którym nie będzie on zwracał niczyjej uwagi. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i jest w stanie działać nieprzerwanie nawet przez 16 godzin. Nagrania są opatrzone datą, co upraszcza potwierdzenie ich wiarygodności.

Ukryty podsłuch - akcesoria szpiegowskie do domu

Kobietom, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa swoim najbliższym, z pewnością przydadzą się akcesoria szpiegowskie, umożliwiające dyskretną kontrolę w obrębie domu. Jednym z ciekawszych urządzeń jest podsłuch ukryty w odświeżaczu powietrza 5KO. Posiada on pełną funkcjonalność zwykłego odświeżacza, a dzięki czułemu mikrofonowi pozwala także na usłyszenie rozmów z 12 metrów. Zasięg sygnału, zamaskowanego nadajnika kwarcowego, wynosi nawet do 800 metrów, co pozwala na wygodne monitorowanie sytuacji z działki czy podwórka.

Kiedy warto zastanowić się nad takim urządzeniem? Sprawdzi się ono tam, gdzie niezbędny jest nadzór rodzicielski czy kontrola obcych osób, przebywających w domu (np. niani, ekipy remontowej). Decydując się na takie rozwiązanie pamiętajmy jednak o potencjalnych implikacjach prawnych.  

Bezpiecznie poza domem - lokalizator GPS

Co roku, Policja odnotowuje kilkanaście tysięcy zaginięć. Większość z tych osób zostaje odnaleziona w ciągu kilku dni od zgłoszenia, jednak zdarzają się przypadki bezskutecznych poszukiwań. Jak zminimalizować takie ryzyko?

Tu z pomocą przychodzą nowoczesne urządzenia, takie lokalizator GPS w wisiorku. Ten niepozorny sprzęt jest w stanie określić położenie poszukiwanej osoby z dokładnością do 5 metrów. Dane są wysyłane bezpośrednio na telefon, w formie SMS lub na stronę internetową, a dzięki łączności GSM możliwe jest prowadzenie rozmów lub nasłuch dźwięków otoczenia. Dla większego bezpieczeństwa, lokalizator wyposażono w specjalnych przycisk SOS. Po jego naciśnięciu urządzenie nawiąże połączenie z wybranym numerem alarmowym.

Tego rodzaju lokalizator sprawdzi się zarówno u kobiet żyjących aktywnie (uprawiających sport czy podróżujących), jak i osób starszych, zagrożonych zasłabnięciem czy utratą orientacji w terenie.

Wykryj zdradę - akcesoria szpiegowskie

Zdrada jest niezwykle bolesnym doświadczeniem, które często prowadzi do naruszenia zaufania w związku, konfliktów i rozstań. Jej udowodnienie jest jednak dla wielu osób kluczowe, szczególnie jeśli w grę wchodzi rozwód.

Kobietom, które podejrzewają swoich partnerów o zdradę, może przydać się programowy szpieg komputera Spylogger Alfalog PRO. Jest to oprogramowanie, które po szybkiej i dyskretnej instalacji jest w stanie monitorować korespondencję z poczty elektronicznej, komunikatorów internetowych czy też portali społecznościowych. Zebrane w ten sposób dane są przesyłane na wybrany adres e-mail, a sam program jest niezwykle trudny do wykrycia.

Akcesoria szpiegowskie, ze względu na mnogość możliwych zastosowań, przydadzą się nie tylko kobietom - detektywom, lecz także paniom, którym zależy m.in. na bezpieczeństwie swoim i bliskich. Przy zakupie warto jednak korzystać ze sprawdzonych źródeł, takich sklep detektywistyczny AlfaTronik.com.pl. Dzięki temu będziemy pewność, że wybrane urządzenia są skuteczne.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar