2019-03-20

Diety

Amrit Oriental Food - pyszna promocja!

Żyjemy coraz szybciej, coraz więcej czasu spędzamy w pracy. Nie może jednak być to wytłumaczeniem dla zrezygnowania z wartościowych, zdrowych, a przede wszystkim pysznych posiłków. Najlepiej zadba o to sieć restauracji Amrit Oriental Food i Amrit Express!

 

 
Posiłki z dostawą do pracy czy domu to pomysł, który niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, pozwala zaoszczędzić sporo czasu, który musielibyśmy wygospodarować na zaplanowanie menu, zakup odpowiednich produktów i przyrządzenie potraw. Poza tym, taki wybór nie wymaga od nas żadnych umiejętności kulinarnych. W dodatku, jeśli postawimy na solidną i sprawdzoną firmę, z pewnością szybko odczujemy korzyści finansowe. Nic dziwnego zatem, że ten trend postanowili wykorzystać specjaliści z sieci restauracji Amrit Oriental Food:
 
- Uważamy, że kwestia dostawy posiłków, to jeden priorytetów obserwowanych współcześnie w gastronomii. Stąd, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, pragniemy się doskonalić i zwiększać jakość usług związanych z dowozem dań. Korespondując z powyższym, miło mi powiadomić, że cyklicznie uruchomiamy promocję dotyczącą właśnie dostawy posiłków, aby sprawić naszym klientom pyszną niespodziankę. - mówi Justyna Sypka, właścicielka Amrit Oriental Food i Amrit Express. - W marcu planowana jest jedna z nich (25.03-31.03) – oferujemy jedną dodatkową kanapkę gratis przy zamówieniu na minimum dwie. Warto też podkreślić, że zamówienia możemy złożyć dzowniąc bezpośrednio do naszych lokali lub przez znane portale: Pyszne.pl i Pizza Portal. Można śmiało powiedzieć, że kwestia dostawy jest naszym oczkiem w głowie!
 
To znakomita wiadomość nie tylko dla wielbicieli kuchni z rejonu Bliskiego Wschodu, z jakiej znana jest sieć restauracji Amrit Oriental Food i Amrit Express, ale też dla każdego, komu zależy na pysznych i urozmaiconych potrawach, które są przygotowywane przez najlepszych kucharzy - prawdziwych pasjonatów swojego fachu. 
 
Taka promocja może również stanowić wspaniałą okazję do zapoznania się z ofertą sieci restauracji Amrit Oriental Food i Amrit Express. Zwłaszcza, że zgodnie z zapowiedzią właścicieli tych popularnych lokali, jeszcze nie raz zaskoczą oni swoich klientów atrakcyjnymi promocjami!
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar