2019-03-04

Kolekcje ubrań

#womensupportingwomen - wyjątkowa akcja Parfois na Dzień Kobiet

Dnia 8 marca marka Parfois rozpoczyna kampanię #womensupportingwomen, zachęcając kobiety do udzielania sobie wzajemnego wsparcia.

 

 

 
Portugalska marka stworzona przez kobietę z myślą o wszystkich kobietach ponownie angażuje się w sprawy płci żeńskiej, rozpoczynając kampanię wzajemnego wsparcia pomiędzy kobietami. Inspirowana piosenką Cyndii Lauper “Girls just want to have fun”, hymnem z lat 80. na cześć wolności kobiet, marka zachęca nas do wyrażania marzeń i pragnień, a to dlatego, że bardziej niż kiedykolwiek wcześniej żyjemy w czasach, w których płeć żeńska pragnie czegoś więcej niż “tylko się bawić”. Podejmując próbę zmiany świata, możemy ją rozpocząć zmianą naszych relacji z innymi kobietami. Więcej wsparcia, więcej solidarności i więcej empatii. I to właśnie ku czczi takiej empatii, Parfois stworzyła zestaw dwóch materiałowych toreb.
 
Parfois proponuje zestaw dwóch toreb materiałowych z następującymi nadrukami: “Girls just want to be heard” oraz “Girls just want less judgement”. Akcja polega na zakupie zestawu, zachowaniu jednej torby dla siebie i podarowaniu drugiej z nich kobiecie, którą chcemy wesprzeć bądź uczcić.
 
W celu zakupu zestawu #womensupportingwomen, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.parfois.com. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie online w cenie 49.90PLN.
 
W tej przestrzeni wirtualnej będziesz mogła także dokończyć zdanie “girls just want_______________”, by następnie zachować je dla siebie bądź podzielić się nim na portalach społecznościowych, ukazując tym samym kobiecą solidarność.
 
 
 
 
 
 
Teraz bardziej niż kiedykolwiek #womensupportingwomen!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar