Konkursy/

2019-02-14

Usta

REVANESSE KISS – usta stworzone do całowania

Marzysz, aby Twój ukochany w Walentynki obsypał Cię tysiącem gorących pocałunków? Oprócz makijażu, fryzury i seksownego stroju w tym wyjątkowym dniu zadbaj o swoje usta.  Spraw, aby były gładkie i kuszące, a on nie był w stanie oderwać nie tylko od Ciebie oczu! 

 

 

Usta to jeden z najbardziej zmysłowych i podkreślających kobiecość elementów twarzy. Wydatne, kształtne i błyszczące, przyciągają nie tylko męskie spojrzenia. Powiększanie ust kwasem hialuronowym daje błyskawiczne efekty. W kilka minut można osiągnąć pożądany kształt i wygląd. Polecamy szybką terapię regenerującą np. preparatem Revanesse Kiss. 

Revanesse Kiss został stworzony szczególnie do powiększania, modelowania i konturowania ust. Wyjątkowo zaprojektowany wypełniacz charakteryzuje się łatwością iniekcji i mniejszym ryzykiem powstawania obrzęku.

Dla zwiększenia komfortu pacjenta Revanesse Kiss dostępny jest ze znieczuleniem. To połączenie zmniejsza ewentualny dyskomfort podczas zabiegu.
 
Zastosowany w wypełniaczu Revanesse Kiss, kwas hialuronowy daje wysokie bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu oraz długotrwałe efekty. Opatentowana przez Prollenium technologia sieciowania Thixofix tworzy żel, który łatwo się podaje. Dodatkowo te właściwości zapewniają, że żel będzie rozkładał się wolniej i bardziej przewidywalnie. Preparat zawiera jedną z najniższych koncentracji BDDE, jak również bardzo niską zawartość endotoksyn. Pozwala to na uzyskanie długotrwałych rezultatów. 
 
Efekty widoczne są zaraz po zabiegu, a pacjent może wrócić do swoich codziennych zajęć. Marka Revanesse gwarantuje wysokie bezpieczeństwo oraz skuteczność.
 
Revanesse Kiss jest biodegradowalny, nie ma pochodzenia zwierzęcego, nie wymaga przeprowadzania testów skórnych. 
 
 
 
 
Wskazania
  • Zwiększenie objętości ust
  • Korekcja asymetrii ust
  • Korekcja zmarszczek palacza
  • Nawilżenie ust
 
 
Zapraszamy do dobrych Klinik medycyny estetycznej na terenie całego kraju. Już dziś zapytaj swojego lekarza o zabieg preparatem Revanesse Kiss.
 
Revanesse to znane na całym świecie wysokiej jakości wyroby medyczne na bazie kwasu hialuronowego produkowane przez kanadyjską firmę Prollenium. Jako jedna z nielicznych firm na świecie otrzymała certyfikat FDA!
 
DYSTRYBUTOR: BD Aesthetic, www.bdaesthetic.com
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar