Diky

2008-07-30

PLOTKI

Zdesperowana walczy o figurę

Britney w ciągu ostatnich miesięcy straciła już 6 kilo, ale to nie przyszło łatwo, a przede wszystkim kosztowało fortunę.

Gwiazda zapisała się na dietę oraz ostry trening, których miesięczny koszt wynosi 11 tys. funtów, a to wszystko, by pozbyć się rosnącego brzuszka, który spowodował powstanie plotek, że piosenkarka jest znowu w ciąży. Matka dwójki dzieci, która z radością chwaliła się swoim ciałem i świetną formą podczas weekendu w Meksyku w końcu wróciła do swojej wagi, z której była w pełni zadowolona.

Jej bardzo drogi powrót do formy włączał dietetyka i suplementy dietetyczne- 5 tys. funtów miesięcznie, osobisty trener - 4 tys. funtów oraz prywatnego choreografa - 2 tys. funtów. Podobno Britney ogranicza się do 1400 kalorii dziennie, wyłączając jeden dzień, który jest dniem luźniejszym. Zmieniła również sposób jedzenia. Britney próbuje jeść 1/3 tego co na talerzu. We wszystkim chodzi o kontrole tego co się je i o świeżość jedzenia, plus dużo wody zamiast napojów energetyzujących jak Red Bull. Britney wzięła również pod uwagę niektóre porady dietetyczne Victorii Beckham i zaczęła jeść mnóstwo ryb przygotowywanych na parze. Britney również ostro trenuje z prywatnym trenerem dziewczyn z Pussycat Dolls. Stres oraz problemy zdrowotne sprawiły, że piosenkarka bardzo przytyła. Miała dość bycia pulchną i chciała coś z tym zrobić.

"Britney jest z siebie teraz bardzo dumna i czuje się tak dobrze jak nigdy."Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar