2019-02-01

CIEKAWOSTKI

Kwiaty w pudełku na prezent – dlaczego warto?

Współczesny świat wciąż zaskakuje nas swoją różnorodnością. Każdego dnia uczymy się, rozwijamy, poznajemy, stajemy się całkiem inni, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Jedno się jednak nie zmienia, nie ulega przedawnieniu, nie wchodzi w stereotypy i towarzyszy nam na co dzień – miłość. Miłość może przybierać bardzo różne formy. Mówi się, że najtrudniejszą rolą każdego z nas jest okazanie miłości, a także podarowanie jej komuś. Dlatego właśnie poszukujemy przedmiotów i symboli, poprzez które moglibyśmy mówić o swoich uczuciach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom powstał pomysł na kwiaty w pudełku.

 

 

Któż z nas nie kocha kwiatów? To one wywołują uśmiech na twarzy każdej kobiety, to właśnie one mogą być najpiękniejszym słowem „dziękuję”. Kwiaty potrafią dostosować się do każdej osoby, okazji oraz okoliczności, do każdych warunków. Niezależnie od tego, czy poszukujemy pomysłu na prezent dla mamy, cioci, dla osoby obcej lub dla przyjaciółki, ukochanej, będzie to strzał  w dziesiątkę! Wiadomo, że nie każdy podarunek będzie tym wymarzonym i każdy z nas jest inny – ale to właśnie w kwiatach jest najznakomitsze - są neutralne. Żeby nie było nudno, powstał projekt kwiatów umieszczonych w ozdobnym pudełku. Dzięki temu, w jaki sposób prezentują i dzięki temu, że pozostają trwałe, zyskują miano spektakularnego odkrycia. 

Kwiaty sztuczne nie znaczy, że nienaturalne 

Jesteśmy bardzo wymagający, to fakt. Okazuje się to bardzo dobrą cechą w świecie, którego różnorodność i wielość wręcz poraża. To  doskonale, że potrafimy wybierać produkty o najwyższej jakości wykonania, o najlepszym i najtrwalszym doborze materiałów – produkty unikatowe oraz ponadczasowe. Flower box do takich należy, dlaczego? Otóż, przełamuje on wszelkie konwencje i stereotypy. Niegdyś uważano, że wszystko co sztuczne, nie ma nic wspólnego z naturalnym wyglądem, pięknem i dumą, dziś wiemy, że jest inaczej. To właśnie sztuczne kwiaty w pudełku podbiły serca nawet najbardziej wymagających konsumentów, to właśnie one sprawiły, że ich poglądy się zmieniły. Ich potencjalna wada, przerodziła się w ogromny atut. Flower box to kompozycja niezniszczalna, trwała, ciesząca oko przez bardzo długi czas. Przecież kwiaty są symbolem młodości, piękna – chcemy zatrzymać te chwile, lecz nie jesteśmy w stanie zahamować czasu, dzięki Flower box stało się to możliwe. Będzie to genialny pomysł na prezent dla każdego, bez względu na to co jest naszą intencją i co chcemy poprzez to okazać. Jasnym jest, że uwielbiamy pozostawać zapamiętywani, podziwiani, chwaleni – uwielbiamy zaskakiwać. Dzięki temu, że cywilizacja w której przyszło nam funkcjonować stała się tak otwarta na różnorodne nowości oraz propozycje, my sami mamy możliwość rozwoju. Każdego dnia budzimy się i zasypiamy, każdego dnia tworzymy relacje, dialogi, oddziałujemy na siebie wzajemnie. Kwiaty w pudełku będą przypominały o nas komuś, kto dzięki nim, zdecydowanie pomyśli o nas ciepło i serdecznie. Więcej flowerboxów na https://flowersatelier.com/pl/kwiaty/kwiaty-w-pudelku/.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar