2019-01-28

CIEKAWOSTKI

Jak spędzić wieczór panieński

Wśród wyczerpujących i stresujących przygotowań do ślubu i wesela wieczór panieński zajmuje wyjątkowe miejsce. To czas, który panna młoda może spędzić z bliskimi osobami i odetchnąć. Warto dostosowań ten wyjątkowy wieczór do preferencji przyszłej mężatki, tak, aby mogła zrelaksować się, zabawić i przygotować do wielkiego dnia! Przedstawiamy, w jaki sposób dostosować formę wieczoru do charakteru i upodobań panny młodej oraz zapewnić wszystkim świetną zabawę i relaks.

 

 

 

 

Wieczór panieński dla miłośniczki hucznych imprez

Wszystkie miłośniczki tańca i szalonej zabawy do białego rana docenią klasyczną formę wieczoru panieńskiego - całonocnej imprezy w najlepszym klubie w mieście. Możecie zaplanować spotkanie w mieszkaniu, gdzie odbędzie się before-party z drinkami oraz wybieraniem sukienek. Czy mogłoby istnieć coś bardziej przypominającego przygotowań do imprez w czasach studenckich? Przejazd luksusową limuzyną to również klasyka gatunku, która zapewni z pewnością niezapomniane wspomnienia. Dobrym pomysłem jest zarezerwowanie miejsc VIP w klubie, a później pozostaje już tylko przejęcie całego parkietu!

Wieczór panieński wypełniony wyznaniami

W opozycji do głośnej imprezy stoi pomysł kameralnego, intymnego spotkania w gronie najbliższych przyjaciółek. Panna młoda potrzebuje często czasu i przestrzeni na to, aby podzielić się uczuciami związanymi z tak ważnym wydarzeniem, jakim jest wyjście za mąż, i z pewnością doceni możliwość wygadania się przy kieliszku wina i miłej muzyce. Aby umilić ten wieczór możecie odpowiednio przygotować miejsce, tak, aby było przytulne i relaksujące, przygotować smaczne przekąski. Może obejrzenie wyciskacza łez pomoże w zwierzeniach i otwarciu się na emocje?

Pełen relaksu wieczór panieński w SPA

Jak już wspomnieliśmy, przygotowania do ślubu potrafią być stresujące. Dobrym pomysłem na wieczór panieński może być więc wybranie się do SPA i wybranie relaksujących, wyciszających zabiegów, które ukoją ciało i umysł. Masaż, maseczki, rozmowy na leżaku podczas popijania zielonego koktajlu - panna młoda z pewnością wróci z takiego wieczoru pełna sił i dobrej energii.

Wyjazd za miasto, czyli… weekend panieński!

Panna młoda kocha podróże? Więc może dobrym pomysłem będzie zorganizowanie małego wyjazdu? Weekend w schronisku górskim, a może w którejś z europejskich stolic? Bilety lotnicze pozwalają obecnie na tanie podróżowanie po całym świecie. Jeśli przyszła mężatka zawsze marzyła, by odwiedzić jakieś miasto to świetny czas, by zaplanować wspólny wypad!

Wieczór panieński pełen nowych umiejętności

Kurs tańca na rurze, robienia lasów w słoiku, a może lekcja gotowania? Czas spędzony na wspólnym uczeniu się czegoś nowego może być świetną zabawą. Jeśli jest coś, czego panna młoda zawsze chciała się nauczyć, ale jakoś nigdy nie znalazła ku temu sposobności - już wiesz, co wybrać! A jeśli nie… Cóż, warsztatów do wyboru jest mnóstwo i wydaje się, że żadna decyzja nie może być zła!

Sesja zdjęciowa - wyjątkowy pomysł na wieczór panieński dla ciężarnej

Jako że wiele pomysłów na tej wieczór nie jest odpowiednich dla kobiety w ciąży postanowiliśmy uwzględnić również taką potrzebę. Zaplanowanie sesji zdjęciowej to wyjątkowy pomysł na wieczór panieński dla każdej panny młodej, ale w szczególności dla tej, która spodziewa się dziecka! Zabieganie związane z planowaniem ceremonii ślubnej i wesela z pewnością nie pozwala jej na dostateczne cieszenie się ciążą oraz jej dokumentowanie, więc warto zadbać o to za nią. Zdjęcia będą wyjątkową pamiątką - z jednej strony wyjścia za mąż, a z drugiej zostania mamą. Nie zapomnijcie zrobić grupowego zdjęcia ze wszystkimi uczestniczkami wieczoru!

Jeśli organizujesz wieczór panieński i chcesz dowiedzieć się o więcej o tym, jak wszystko najlepiej zaplanować zajrzyj koniecznie do artykułu "Wieczór panieński - sprawdzone pomysły na mega zabawę"!

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar