Konkursy/

2019-01-13

Włosy

Pierwsza koreańska marka do pielęgnacji włosów na polskim rynku!

Ekskluzywne szampony i odżywki Kerasys to doskonałe połączenie wyjątkowej pielęgnacji, inspirowanej koreańskimi rytuałami piękna oraz elegancji, którą podkreślają luksusowe zapachy perfum, zamknięte w poręcznych flakonach o niepowtarzalnej, azjatyckiej estetyce.   Poznaj sekret mocnych, lśniących i oszałamiająco pachnących włosów nowoczesnych Koreanek!  

 

 

Profesjonalny system pielęgnacji Kerasys oparty jest na tradycyjnej koreańskiej filozofii, zgodnie z którą dbałość o zdrowie włosów to także dbałość o skórę głowy. Dzięki wykorzystaniu oryginalnych   azjatyckich receptur oraz  wiedzy i wieloletniej praktyki koreańskich naukowców,  bogate w keratynę szampony i odżywki zapewniają efekt gładkich, mocnych, błyszczących włosów oraz zdrowej skóry głowy. Nowatorskie formuły kosmetyków czerpią z bogactwa składników naturalnych o potwierdzonej wysokiej skuteczności. Delikatnie myją, nawilżają i odżywiają włosy, a także zapewniają łagodną pielęgnację skóry głowy.  Unikalna linia Kerasys Perfume otuli włosy eleganckim i trwałym aromatem perfum,  a uwalniające się kolejno nuty głowy, serca i głębi   – tak jak w tradycyjnych perfumach – zachwycą bogactwem zapachów i zapewnią uczucie niezwykłej elegancji i świeżości przez cały dzień. 

 

Kosmetyki dostępne są w sieciach: Super Pharm, Drogerie Natura, Drogerie Vica, Drogerie Jasmin, Drogerie Koliber , carrefour.pl, empik.pl, makeup.pl oraz na www.kerasys.pl.

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar