2018-12-19

Oczy

All I want for Christmmas ... NIEZIEMSKIE SPOJRZENIE!

Zapach obranych mandarynek, przepełnione galerie handlowe i ulice rozświetlone milionem lampek – to musza być święta! I mimo, że udzielająca się bożenarodzeniowa atmosfera sprawia, że skupiamy się na uszczęśliwianiu najbliższych, warto w tym okresie dopieścić także siebie.  Przygotowując się więc na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, oprócz upieczenia ciast i zabrania ze sobą świątecznych prezentów, nie zapomnij o kilku przyjemnościach dla siebie. My w tym roku stawiamy na nieziemskie spojrzenie, które doda pewności siebie i rozświetli nawet najciemniejszą noc!

 
Rzęsy to w końcu rama oka, która, jeśli dobrze podkreślona, może nadać spojrzeniu zupełnie inny wymiar. Na tegoroczną wigilię wybierz tusz L’oréal Paris Volume Million Lashes, który, dzięki unikalnej formule i opatentowanej szczoteczce Millionazer, zapewni efekt zwielokrotnionych rzęs. Tak podkreślone, na pewno wybiją się na corocznej, rodzinnej fotografii. Dla najlepszych efektów aplikuj tusz przy pomocy dynamicznych ruchów w prawo i lewo, kierując się ku górze. Rozprowadź tusz od nasady aż po same końce. Nie pozwól na wyschnięcie formuły pomiędzy nakładaniem jego kolejnych warstw - w ten sposób osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty malowania rzęs, które pięknie podkreślą Twoje spojrzenie. 
 
Wypróbuj: Tusz do rzęs, Volume Million Lashes, L’oréal Paris, 63,99 zł/10,5 ml
 
 
 
 
Boże Narodzenie to jednak nie koniec grudniowego świętowania. Wielkimi krokami zbliża się Sylwester, a wraz z nim najróżniejsze, noworoczne postanowienia. Nie musza one jednak wiązać się z wyrzeczeniami i restrykcyjną dietą. Co powiesz na takie, aby w 2019 roku Twoje spojrzenie zachwycało każdego dnia, bez względu na okazję? Szeroka gama tuszy do rzęs Maybelline the Colossal to idealny sposób na colossalnie pogrubione rzęsy każdego dnia, o każdej porze. Połączenie opatentowanej szczoteczki Megabrush i kolagenowej formuły z intensywnie czarnymi matowymi pigmentami w the Colossal Smoky Eyes to przepis na przyciągające spojrzenie na eleganckiej sylwestrowej imprezie. 
 
Wypróbuj: Tusz do rzęs, the Colossal Volume Express Smoky Eyes, Maybelline New York, 36,99 zł/10,7 ml
 
 
 
Gdziekolwiek spędzasz grudniowe wieczory – na szalonych imprezach czy w zaciszu rodzinnego domu, spraw by święta były najprzyjemniejszym okresem w roku. A co poprawia samopoczucie lepiej niż świetny wygląd? ?? 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar