Konkursy/

2018-11-17

Twarz

Delia Cosmetics i Cameleo partnerami wyborów Miss Polonia 2018

W sobotę 10 listopada w Hotelu Narvil Conference&SPA na jubileuszowej, 40. gali finałowej Miss Polonia 2018 marka Delia Cosmetics oraz marka Cameleo uczestniczyły w przygotowaniach do wyborów kandydatek do tytułu Miss. Kolejny rok z rzędu zespół profesjonalistów Delia Cosmetics pod kierunkiem Izabeli Zagórskiej zadbał o piękny wygląd finalistek biorących udział w najbardziej popularnym i prestiżowym konkursie piękności w Polsce. W tegorocznej edycji konkursu koronę Miss Polonia odebrała Milena Sadowska, wytypowana również przez markę jako Miss Delia Cosmetics 2018.

 

Fot. akpa

 

Fot. akpa

 

Fot. akpa

 
Po raz kolejny partnerem konkursu Miss Polonia była polska marka Delia Cosmetics i marka Cameleo. Profesjonalni wizażyści pod kierunkiem Izabeli Zagórskiej z firmy Delia Cosmetics zadbali o piękny wygląd finalistek już podczas konferencji prasowej i warsztatów makijażu, na poprzedzającej galę prezentacji kandydatek. W czasie jubileuszowego finału Miss Polonia 2018 zespół Delia Cosmetics i Cameleo przygotowywał uczestniczki ubiegające się o tytuł najpiękniejszej Polki. Makijaże i fryzury, tworzone w oparciu o produkty marki, uzupełniały look finalistek i prezentowane na wybiegu kolekcje.
 
Kandydatki oceniane były m.in. przez Ewę Wachowicz – Miss Polonia 1992, Aleksandrę Stajszczak – Miss Polonia 1993, Agatę Biernat – Miss Polonia 2017, Yaritze Reyes – Wicemiss World 2016 z Dominikany. 
 
W jury znaleźli się także aktorzy Tomasz Ciachorowski, Michał Mikołajczak i Marcin Korcz oraz tancerz Stefano Terrazzino. Miss Polonia 2018 została 19-letnia Milena Sadowska, która zdobyła również tytuł Miss Delia Cosmetics 2018. Laureatka konkursu Miss Polonia otrzymała od marki voucher na roczny zapas kosmetyków Delia Cosmetics o wartości 6000 zł. oraz, jako Miss Delia Cosmetics 2018, voucher na roczny zapas kosmetyków o wartości 2000 zł. I Wicemiss została Martyna Górak z Kiedrzyna, a II Wicemiss Patrycja Woźniak z Łasku. Podczas wielkiego finału kandydatki zaprezentowały kolekcje sukni i kostiumów od wybranych projektantów. Galę poprowadzili Patricia Kazadi i Olivier Janiak, a gwiazdami muzycznymi wieczoru byli Sami Harb i Mateusz Grędziński.
 
 
Fot. akpa
 
 
Fot. akpa
 
 
Fot. akpa
 
 
Fot. akpa
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar