2018-11-07

Włosy

EXPERTO Professional ANTI FRIZZ

 Koniec z matowymi i puszącymi się włosami!

 
Puszące się włosy to problem trudny do ujarzmienia, zwłaszcza jesienią gdy panująca na dworze wilgoć wzmaga ten efekt. Im włosy są bardziej przesuszone i pozbawione elastyczności tym zjawisko bardziej przybiera na sile, a także potęguje się wraz z nastaniem zimy i znaczącymi zmianami temperatury między pomieszczeniami, a otoczeniem. By nadać włosom blasku oraz  sypkości warto sięgnąć po linię EXPERTO Professional ANTI FRIZZ, która dzięki specjalistycznym składnikom aktywnym zapobiega elektryzowaniu i puszeniu się włosów. 
 
 
 
 
Specjalistycznie dobrane, innowacyjne formuły zawarte w produktach EXPERTO Professional ANTI FRIZZ to efekt długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. Zawierają m.in.:
 
  • Nori Complex - zapobiega puszeniu, chroni włosy przed przesuszeniem i zwiększa ich elastyczność
  • Vitamin Complex - kompleks witamin z grupy B, który poprawia kondycję włosów
  • Ceramid Complex - kompleks ceramidów, który nawilża i wzmacnia włosy, wspomaga ich regenerację
  • Kerarice™ - przywraca połysk i gładkość
  • Keramare™ -  chroni przed niekorzystnym działaniem wysokiej temperatury, nadaje połysk
  • Panthenol - działa łagodząco na skórę głowy, nadaje włosom połysk i miękkość
 
Produkty z linii EXPERTO Professional ANTI FRIZZ nie zawierają SLS, SLES, parabenów, konserwantów, pochodnych ropy naftowej i parafiny oraz sztucznych barwników. 
 
W skład linii EXPERTO Professional ANTI FRIZZ wchodzą:
 
Szampon EXPERTO Professional ANTI FRIZZ – kosmetyk przeznaczony do profesjonalnej pielęgnacji włosów puszących się i matowych. Jego innowacyjna formuła dzięki  wyselekcjonowanym składnikom aktywnym zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, a także sprawia, że są one gładkie i pełne blasku. Cena: 24,99 zł/ 400 ml
 
Odżywka EXPERTO Professional ANTI FRIZZ – uzupełniająca działanie szamponu odżywka zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów oraz nadaje im gładkości i miękkości. Cena: 24,99 zł/ 250 ml
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar