2008-07-28

Włosy

Kerastase Chroma Riche

Kerastase Chroma Riche to seria 3 nowych produktów z grupy Reflection, która zaprojektowana została, aby rozświetlić i nadać połysk włosom koloryzowanym. Zaawansowana technologia Aqua Ionic, która wypełnia włókno włosa nawilżającymi mikrocząsteczkami o właściwościach podobnych do pryzmatu oraz najwyższej jakości składniki zapewniają długotrwały efekt, poprawiając wygląd i kondycję włosa.

Kąpiel Chroma Riche - delikatnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z włosów koloryzowanych, zniszczonych i włosów z pasemkami, aby przygotować je do głębokiego działania pielęgnacyjnego maski. Stosowanie Kąpieli Chroma Riche przywraca włosom blask oraz zapewnia żywy i głęboki kolor.

Objętość: 250 ml
Cena: 75 zł

Fluid Chroma Riche - głęboko nawilżający olejek, przeznaczony do włosów zniszczonych farbowaniem, które tracą połysk i stają się matowe. Olejek nadaje włosom witalność i jedwabistość w dotyku. Zapewnia długotrwałą dyscyplinę i ochronę fryzury.

Objętość: 125 ml
Cena: 85 zł


Maska Chroma Riche - Dogłębnie nawilża i pielęgnuje włosy, nadaje im miękkość i świetlistość. Filtr UV i witamina E chronią kolor i włókno włosa przed fotoutlenianiem.

Objętość: 200 ml
Cena: 125 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar