2018-10-29

Biżuteria

Gotyckie chokery, czarne naszyjniki i wisiorki – odnajdź swój ulubiony

Jeśli chcesz kupić sobie unikatowy czarny naszyjnik – mamy dobrą wiadomość. Dzisiaj można w sieci znaleźć wiele alternatywnych sklepów, które starają się być jednym z najlepszych miejsc na zakupy online w kontekście fenomenalnej, gotyckiej biżuterii.

 
Gotycka biżuteria jest zawsze dobrze wykonana i najczęściej z wysokiego gatunku materiałów. Warto przejrzeć dostępne w sieci średniowieczne kolekcje – jest ich naprawdę duży wybór, więc poświęć trochę czasu by przejrzeć katalogi i znaleźć wymarzony czarny naszyjnik. Warto też spojrzeć i na inne jakże ozdobne akcesoria, gotyckie bransoletki, kokardki, kolczyki, zegarki, wisiorki czy pierścienie. Cała gotycka biżuteria niesamowicie inspiruje, dlatego nadaje się na wspaniały prezent - dla siebie lub kogoś innego.
 
 
 

Jak pięknie nosić gotycki, czarny naszyjnik?
 
To oczywiste, że czarny naszyjnik będzie prezentował się najlepiej, gdy będziesz go nosić z gotyckimi ubraniami, ale możesz też łączyć go z innymi strojami np. tymi na co dzień, jeśli obowiązuje Cię dress code, a mimo wszystko chcesz „przemycić” nieco swojego stylu. Oferta dzisiejszych sklepów dla fanek mrocznych klimatów jest najlepszym źródłem poszukiwania gotyckiej biżuterii, stąd z całą pewnością i idealny, czarny naszyjnik w niej się znajdzie.
 
Szczególny rodzaj czarnego naszyjnika: choker 
 
Choker to gotycki element biżuteryjny niezbędny do wykończenia dowolnego gotyckiego stroju lub codziennego ubrania w mrocznym klimacie. Najpiękniejsze gotyckie chokery są znane z tego, że są wykonane z wysokiej jakości aksamitu lub metalu. Zwykle też taki czarny naszyjnik jest zdobiony błyszczącymi kryształami. 
 
Istotną cechą gotyckich dusików jest to, że muszą być zaprojektowane tak, aby były idealnie dopasowane do szyi noszącej je osoby. Od eleganckiego czarnego naszyjnika dusika z kamelią po ten nawiązujący do cmentarnych motywów - na pewno w ofertach dzisiejszych sklepów znajdziesz coś, co zaspokoi Twój gotycki apetyt. Szczególnie średniowieczne kolekcje takich naszyjników niosą ze sobą wszystko, co najlepsze w stylu gotyckim, a co najlepsze – robią to w przystępnych cenach. 
 
Jakich gotyckich wisiorków szukać?
 
Jest wiele stylów gotyckich wisiorów do wyboru – są te, które świetnie nadają się do codziennego użytku, ale i te do założenia wyłącznie na specjalne okazje. Najważniejsze jest jednak to, by te gotyckie naszyjniki były ręcznie wykonane z doskonałego metalu. Idealnie jest, gdy są wykończone wysokiej jakości kryształami i innymi komponentami. Warto również spojrzeć na projekty ręcznie platerowane.
 
Artykuł powstał we współpracy z https://restyle.pl/pol_m__BIZUTERIA_Naszyjniki-368.html 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar