Diky

2018-09-28

RECENZJE REDAKCJI

Krem karotenowy AVA – rewelacja w każdym calu!

Czy ktoś miał do czynienia z marchewkowym kremem? Nie? Ja miałam i od pierwszego momentu kiedy użyłam go po raz pierwszy po prostu się w nim zakochałam!

 
Największym plusem tego kremu jest to, że poprawia koloryt skóry! Już po kilku dniach zauważyłam, że moja cera stała się lepsza, ciemniejsza – po prostu piękniejsza. Spokojnie nie obawiajcie się, to nie jest efekt maski ani nie wygląda się jakby ktoś przesadził z pudrem :] To taka naturalna opalenizna. Przecież pamiętacie jak babcia mówiła, aby pić sok z marchewki? Żeby cera była ładniejsza? No tak pić… Ale nie każdy da radę, nie każdy jest w stanie przełknąć. Dlatego też w dobie dzisiejszego świata – Ava ma dla nas cudowny krem karotenowy, który po prostu musisz mieć w swoim domu!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zebra jest zakochana i nie jeden raz pokazywała Wam na insta, jak bardzo się z nim zaprzyjaźniła. :)
 
Krem zawiera wyciąg z marchwi, który chroni skórę przed promieniami UV i wolnymi rodnikami oraz przyspiesza odnowę naskórka.
 
Natłuszcza i wygładza skórę, zapobiega powstawaniu zmarszczek, uaktywnia jej fizjologiczne funkcje. Przywraca elastyczność, jędrność i napięcie. A w dodatku nadaje się pod makijaż! No i jak go tu nie kochać?....
 
 
Zebra :]

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar