2008-07-23

Torby

Do szkoły tylko z JanSportem

Często po włożeniu książek i zeszytów plecak naszego dziecka waży kilka kilogramów. W takim wypadku trzeba zrobić wszystko, żeby jak najbardziej złagodzić nacisk szelek na ramiona dziecka. JanSport wprowadził nowe rozwiązania, które zmniejszą odczuwalny nacisk na ramiona aż o 50 procent. Takie wyniki gwarantuje system AirLift, zastosowany w plecakach Air Vital i Air Cure. Kluczem do sukcesu systemu Airlift jest wypełnienie pasów nośnych sprężystą substancją Gelastic, która zapewnia odpowiednią amortyzację. Dodatkowo pasy zostały pokryte siatką, która łatwo przepuszcza powietrze i chroni przed nadmiernym poceniem się. Kształt szelek zbliżony jest do litery „S”, co pozwala im idealnie dopasować się do ciała. Plecak Air Cure koryguje również sylwetkę Twojego dziecka, bowiem usztywniany tył plecaka przeciwdziała garbieniu się.

Nie tylko na książki
Aby książki i zeszyty przez cały rok zachowały odpowiedni wygląd, na dnie plecaka JanSport zamieszczono specjalną wkładkę usztywniającą dno, która chroni rogi podręczników przed zgnieceniem.
W zależności od potrzeb i upodobań plecaki mają dwie lub jedną komorę główną. Z przodu plecaków znajduje się kieszeń wyposażona w organizer i zaczep na klucze, a z boku kieszeń na butelkę z wodą.
Modele Air Cure i Air Vital mają także specjalne kieszenie przystosowane do przenoszenia przyborów szkolnych oraz urządzeń multimedialnych. W mniejszej przegródce znajdzie się miejsce na CD Player, odtwarzacz mp3 lub iPod.

Bezpieczny i kolorowy
Warto zwrócić również uwagę na modele Essence i Beamer. W ich przypadku nad komfortem użytkowania czuwa system Airlight. Zamiast żelowej masy pasy nośne wypełnione są podwójną warstwą gąbki, które skutecznie niwelują uczucie ucisku na ramiona. Essence i Beamer oferują także możliwość bezpiecznego przenoszenia sprzętów multimedialnych, jednak ich największą zaletą jest mnogość kolorów i bardzo oryginalne wzory. W przypadku Essence wyróżnia się plecak w pionowe pasy, którego przednią część zdobią efektowne motywy kwiatów. Z kolei najbardziej charakterystycznym wzorem dla modelu Beamer jest kombinacja różnokolorowych serc.

Coś dla pierwszaków
Dla najmłodszych uczniów przeznaczono model Motiv. To nieduży, ale bardzo wygodny i kolorowy plecak. Zdobią go między innymi wielobarwne prostokąty lub modne wśród chłopców zielono-czarne wzory moro. Plecak posiada komorę główną oraz kieszeń przednią i boczną. Zastosowano w nim także dbający o wygodę użytkownika system Airlight.

Sprosta wyzwaniu
Kolejną propozycją marki JanSport jest model Big Student, czyli duży plecak o pojemności 34 litrów. Co wyróżnia go na tle reszty kolekcji? Big Student spodoba się osobom, które lubią wszystkie swoje rzeczy mieć uporządkowane. Plecak ma dwie komory główne, dużą przednią kieszeń wyposażoną w organizer oraz dwie kieszonki boczne. Wszystkie zapinane są na zamek, co powinny docenić osoby, które często gubią portfel lub telefon komórkowy. Zadowoleni z niego będą również uczniowie szkół średnich, którzy każdego dnia zabierają na lekcje nawet kilkanaście książek i zeszytów. W modelu Big Student znajdzie się miejsce na wszystkie podręczniki.

To tylko niektóre propozycje szkolnych plecaków marki JanSport. Bez względu na to, który model wybierzesz, zawsze masz pewność, że zdecydowałeś się na plecak nie tylko wyróżniający się nowoczesnym designem i ciekawą kolorystyką, ale także dbający o komfort użytkowania.

Wszystkie modele plecaków JanSport objęte są 30-letnią gwarancją.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar