2018-08-18

Włosy

Jak sprawić aby włosy po lecie były nawilżone i błyszczące?

Tegoroczne lato nas po prostu rozpieszcza. Codziennie przez dwa miesiące nasze włosy otrzymują silną dawkę kąpieli słonecznych. Intensywny kontakt z promieniami słonecznymi może negatywnie wpłynąć na kondycję włosów. Na szczęście możemy temu zapobiec i wzmocnić ich strukturę. 

 

 

Ambasador marki Creightons stylista Damian Pająk uważa, że po tak intensywnych doznaniach słonecznych włosy powinny otrzymać specjalną pielęgnację. Tutaj nie oszczędzamy na czasie. Warto wprowadzić w życie codzienny rytuał. 
 
Myjemy włosy szamponem Argan Smooth Creightons z marokańskim olejem arganowym, który głęboko nawilża, oczyszcza i odmładza włosy, nadając im jedwabistą miękkość i połysk. Odżywczy olejek arganowy zapobiega również rozdwajaniu końcówek i łamaniu się włosów, równolegle je wzmacniając. Szampon jest bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, dzięki czemu ma właściwości wzmacniające i regenerujące. Zawiera proteiny jedwabiu, dzięki którym włosy są silnie nawilżone i zdrowe każdego dnia. Jeśli masz włosy farbowane, to szampon pomoże Ci uwydatnić kolorów włosów, sprawi że będzie bardziej intensywny.
 
W kolejnym kroku nanosimy na mokre włosy odżywkę Argan Smooth Creightons, wmasowujemy, aby uzyskać lepszy efekt warto odczekać 2-3 minuty a następnie dokładnie spłukujemy. Odżywka wzbogacona jest w bogate w przeciwutleniacze, marokański olej arganowy, który głęboko nawilża, odżywia i wzmacnia włosy od wewnątrz, nadając im jedwabistą miękkość i połysk. Zawiera proteiny jedwabiu, dzięki którym włosy są silnie nawilżone i zdrowe każdego dnia. 
 
 
Cena za każdy produkt 19,99 zł / 250 ml (Produkty dostępny w drogeriach HEBE, ROSSMANN)
 
Wyłączny dystrybutor: BestSellers Distribution Sp. z o.o., Franciszka Klimczaka 1, 02-797 Warszawa
 
 
 
 
 

Komentarze (1)

Karolka (2018-08-20 10:34:42)
Olejek arganowy
Na moje włosy olejek arganowy działa świetnie. Używam nawet farby cameleo omega z serum z olejków i wlosy są zawsze w lepszej kondycji, niż przed ufarbowaniem :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar