2018-08-13

TECHNOLOGIA

Smartfony Samsunga – który model najlepszy dla blogera?

Prowadzisz swój kanał na Youtubie, Facebooku, Instagramie czy innym portalu społecznościowym? Nagrywasz dużo filmików, robisz setki zdjęć i dzielisz się nimi z całym społeczeństwem? Potrzebujesz telefonu, który spełni twoje oczekiwania? Który model smartfona Samsunga najlepiej wybrać?

 

 
W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób staje się blogerami, prowadząc na portalach społecznościowych swoje kanały, które związane są z różnymi dziedzinami życia jak np. gotowanie, moda, sport, testowanie jakichś produktów czy gry komputerowe. Każda z takich osób potrzebuje do tego jak najlepszych narzędzi, a mowa tutaj oczywiście o smartfonie, który nagra filmiki, zrobi zdjęcia, a dodatkowo będzie miał wytrzymałą baterię i inne przydatne funkcje.
 
Na rynku istnieje bardzo dużo producentów smartfonów i czasem ciężko się zdecydować na ten jeden jedyny model, który będzie nam służył zapewne przez dłuższy czas. Jedną z firm jest Samsung, posiadający w ofercie telefon, który na pewno sprawdzi się w życiu codziennym blogera. Mowa tutaj o smartfonie Samsung Galaxy S9+, mającym bardzo pojemną baterię (aż 3500 mAh), która wytrzyma wiele godzin ciągłej pracy. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ bloger nagrywa nawet kilka filmików w ciągu dnia.
 
Smartfon Samsung ma również inną zaletę – jest nią aparat, który posiada podwójną przesłonę inspirowaną źrenicą ludzkiego oka, tzn. w zależności od światła, otoczenia i warunków atmosferycznych zwęża się lub rozszerza. Dodatkowo aparat daje niesamowite efekty w ciemności, bloger nie musi się martwić, czy nagrywa swoje filmy lub robi zdjęcia, gdy na zewnątrz jest gorsza pogoda, rezultaty będą takie same, jakby za oknem świeciło słońce.
 
Smartfon Samsung Galaxy S9+ wbudowany ma "slow motion" w nowym wymiarze, tzn. że bloger będzie mógł nagrywać nawet 20 części wideo z prędkością 960 klatek na sekundę. Dzięki temu automatycznie wykrywany jest ruch, a ty możesz złapać idealny moment, w którym pojawi się twój obiekt zainteresowania. Jest to duże ułatwienie dla osób, które na co dzień zajmują się właśnie montowaniem różnych filmików, zaoszczędza to mnóstwo czasu, a smartfon Samsung jest jeszcze wyposażony w możliwość dodawania muzyki do wykonanego filmu, więc nie musisz już ściągać dodatkowych programów, aby to wszystko ze sobą połączyć. Bez żadnych problemów mogą powstać wspaniałe gify, którymi będą się zachwycać twoi odbiorcy.
 
Samsung Galaxy S9+ posiada bardzo duży ekran, dzięki temu może on zastąpić nie jeden aparat fotograficzny, ponieważ obraz na nim wyświetlany jest wyrazisty i przykuwa oko. Nie posiada też żadnych ramek, telefon pokryty jest szkłem, a ekran jest rozciągnięty od krawędzi do krawędzi.
 
Mając smartfon Samsung – Galaxy S9+ nie potrzebujesz żadnych innych narzędzi, aby wykonywać swoją pracę blogera. Będziesz mógł robić wspaniałe zdjęcia i filmiki, dodatkowo wszystko na dużym ekranie, więc dopracowanie szczegółów nie sprawi ci problemu. Wbudowana bateria jest na tyle mocna i pojemna, że nie musisz się martwić o rozładowanie telefon i utratę efektów swojej ciężkiej pracy. Dlatego śmiało można stwierdzić, że Samsung Galaxy S9+ jest telefonem idealnym dla blogera.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar