2018-07-26

TECHNOLOGIA

Mobilna kosmetyczka – aplikacja, która zmienia rynek beauty

MyGlam to polski startup z branży beauty oparty o innowacyjną aplikację dostarczającą usługi kosmetyczne z dojazdem do klientek. Debiutujące na polskim rynku rozwiązanie pozwala na zamówienie kosmetyczki, wizażystki, fryzjerki czy stylistki paznokci i dostarczenie usługi w dowolnym miejscu w ciągu kilku godzin.

MyGlam

 

Idea aplikacji to dbanie o wygodę kobiet zamawiających usługę, zarówno w kwestii doboru usługi, jak i samego wykonania. Aplikacja zapewnia błyskawiczny dojazd usługodawcy pod wskazany adres, w miejscu i o czasie, który odpowiada zamawiającym. Glambasadorki, bo tak nazywane są wszystkie osoby świadczące usługi, to starannie dobrane specjalistki z doświadczeniem na rynku usług beauty.
 
– Naszym celem jest uświadomienie kobietom tego, że każda z nich jest wyjątkowa. Dzięki naszej aplikacji nie muszą tracić cennego czasu lub bezcennej energii na szukanie stylistki - wystarczy, że zgłoszą nam potrzebę przez aplikację, a my dostarczymy usługę tam, gdzie aktualnie będzie się znajdować: w domu, biurze czy hotelu – opowiada Sara Darras, założycielka MyGlam. – Osoby korzystające z naszej aplikacji często nazywają nas „Uberem dla kosmetyczek” – dodaje.
 
To pierwsza w Polsce aplikacja mobilna oferująca usługi kosmetyczne w formule „On Demand”. Czas wykonania całego procesu od wejścia na platformę i złożenia zamówienia, aż do realizacji to około 2 godziny, co pozwala na reagowanie nawet w sytuacjach pilnych. Aktualnie, miastem w którym można zamówić usługi MyGlam jest Warszawa, ale właściciele planują rozszerzenie działalności o kolejne miasta. Aplikacja jest dostępna w Google Play i Apple Store.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar