Konkursy/

2018-07-13

WSPIERAMY AKCJE

Marki Keter i Curver ogłaszają #DzieńRelaksuNaTrawie

Tagi: relaks

Stres, niepokój, brak czasu, to wszystko może negatywnie wpływa na zdrowie. Dlatego podczas letnich i ciepłych dni bardzo potrzebna jest odrobina słońca, czy krótki spacer po trawie, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i dadzą energię do podejmowania nowych wyzwań. Dlatego marki Keter i Curver producenci mebli i akcesoriów ogrodowych ogłaszają nowy dzień w kalendarzu świąt niestandardowych, #DzieńRelaksuNaTrawie. Założeniem jest, żeby celebrować i znaleźć czas na odpoczynek, nie tylko jednego dnia, ale zachować regularny tryb spędzania wolnego czasu. 

 

 

 

 
 
Akcja #DzieńRelaksuNaTrawie organizowana jest po raz pierwszy. Ideą, która jej przyświeca, jest celebrowanie czasu spędzonego z przyjaciółmi, rodziną, czy naładowania własnych baterii. Nie jest ważne gdzie spędza się te chwile, ale ważne z kim i ważne, aby znaleźć na nie czas. Hasłem spinającym akcję jest hasztag #DzieńRelaksuNaTrawie. 

„Stworzyliśmy akcję #DzieńRelaksuNaTrawie, ponieważ jako producent mebli ogrodowych wiemy jak ważne jest spędzanie czasu w letnie dni na powietrzu. Głównym celem akcji jest zaplanowanie dnia tak aby znaleźć w nim chwilę na odpoczynek. Wprowadzając tę akcję chcemy głośno mówić o tym, jak ważny jest czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Podobnie jak zasada „podaj dalej” wierzymy, że kolejne osoby pokażą, że można znaleźć czas dla siebie i bliskich, motywując innych do działania”  – mówi Adam Skalski, Marketing Manager Keter Polska. 
 
Organizatorzy celowo nie wprowadzili #DniaRelaksuNaTrawie z jedną, konkretną datą. Założeniem akcji jest przypomnienie i nagłośnienie, że odpoczynek jest tak samo ważny w życiu, jak praca, czy inne obowiązki i należy zachować równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym. A ciepły i wakacyjny czas to idealny moment na relaks. Problem jest tylko jeden. Każdy potrafi przygotować ulubioną potrawę, zrobić sobie kawę w ekspresie, dlaczego? Do wszystkich rzeczy dołączone są instrukcje obsługi, ale instrukcji jak dobrze odpoczywać nigdy nie było. Dlatego w ramach akcji powstała „Instrukcja prawidłowego relaksowania się”, która w bardzo prosty sposób pokazuje jakie działania mogą pomóc w odpoczynku. 
 
 
 
 
Pomyśl kiedy ostatni raz miałeś czas na odpoczynek? Kiedy udało ci się spędzić miłe popołudnie w gronie znajomych, rodziny przyjaciół? Dlatego: znajdź miejsce z zielenią, wyłącz telefon komórkowy i komputer, zapakuj niezbędnik do relaksu, zabierz ze sobą znajomych, rodzinę przyjaciół i zacznij się relaksować! To jest wasz czas!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar