2018-06-07

Buty

Start From The Bottom – zacznij to inaczej niż wszyscy!

 Rusza najnowsza kampania marki Converse

 

 
 
 
Codziennie każdy z nas staje przed trudnym wyborem - co dziś na siebie włożyć. T-shirt, potem spodnie, a dopiero na koniec buty – zazwyczaj w takiej kolejności komponujemy swój codzienny outfit. Ale czy tak musi być zawsze? Może warto zmienić nasze przyzwyczajenia i zacząć od drugiej strony? W końcu nie zawsze trzeba trzymać się sztywno wszystkich reguł. 
 
 „Start From the Bottom” to najnowsza kampania Converse, w której marka zachęca do myślenia w zupełnie inny, oryginalny sposób – nie tylko o swoim ubiorze. Zacznij od dołu! Postaw na Chuck’i i wyznacz nowy kierunek. Kultowy model Chuck Taylor All Star to dobry start. Dopasuje się z łatwością do każdego twojego pomysłu na outfit. Właśnie dlatego, to Chuck’i są idealnym elementem ubioru, od którego zaczynamy. Mając je na nogach nie musisz się martwić o całą resztę. Krótkie czy długie spodnie, bluza czy t-shirt – każdy z tych elementów świetnie komponuje się z klasycznym modelem od Converse. 
 
Chuck Taylor All Star to but, który wywodzi się z boisk koszykarskich, a na przestrzeni lat został zaadaptowany przez najróżniejsze subkultury m.in. punków czy hip-hopowców. Buty nosiły gwiazdy sportu, muzycy tworzący styl grunge, czy też słynni nowojorscy artyści. To tylko potwierdza jak bardzo uniwersalny i popularny jest ten model. Chucki to nie tylko trampki – to symbol stylu, kultury i wolności.
 
Odważ się i zacznij inaczej niż wszyscy inni. Start From The Bottom. #Chucksfirst
 
Odwiedź nas także na Facebooku i Instagramie!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar